Prohlížet příspěvky od Pavel Šedivý

Tréninky jsou vypsané pro jednotlivé kategorie v aplikaci TÝMUJ.  Prosím přihlašujte se, případně “odškrtněte” že nejdete.

Tento týden jedeme na 2 závodní akce - Schodcross ve čtvrtek - info zde: https://www.informuji.cz/akce/kr/270856-schodcross-2023/

A přespolní běh v Trutnově - info zde: file:///C:/Users/sediv/Downloads/MKL%2023%20propozice.pdf

28.9. - Schodcross Nová Paka
30.9. - běžecké závody v Trutnově
a možná vytipujeme nějaký vhodný další cyklozávod

Nebákov - přípravka a předžactvo

Borovice - mladší a starší žactvo

Prosíme rodiče o kontrolu, zda je Vaše dítě uvedené v seznamu pro vyřízení závodního kódového čísla. Klub hradí uvedené tzv. kódové číslo opravňující účastnit se lyžařských závodů (bez něho to nelze). Jedná se o evidenci z loňska (pokud Vaše dítě NEBUDE závodit, prosím o info). A zároveň pokud - především u malých dětí - chcete začít závodit, prosím o info. Informaci pište do WhatsApp skupin.

žactvo:

Drbohlavová Linda, Drbohlavová Laura, Folc, Sedláček, Žemlička, Richter, Antoš, Krátká, Čámský, Zajíc, Havrdová, Kornfeldová, Kočí,

předžactvo:

Šustrová, Košťálová, Pichová, Kapuciánová, Kalynová, Schreiberová, Součková, Jirečková, Roušal, Žemlička,

Přípravka:

Krátký, Hák, Štikar, Jebavý, Krejčí, Niklová, Jašek, Šťastný, Šafář,
Noví s?:
Glovňa, Glovňová, Kapuciánová, Moštěk, Hančilová,

Borovice - žactvo

Odtrénované objemy a soupisy všech tréninků najdete v tréninkovém deníku žactva - žactvo

Fotky jsou v galerii zde: https://photos.app.goo.gl/z42219KacGWNAmJo6

Nebákov - přípravka a předžactvo

Fotky jsou v galerii zde: https://photos.app.goo.gl/niucVba7TB7jfcdUA

V průběhu prázdnin budeme pro skupiny předžactva a žactva vypisovat doporučené minimální tréninkové objemy na každý týden. Zároveň v rámci soutěže (O kondičního terminátora sezóny 23/24) a motivace pro každého vypisujeme a evidujeme splněné výzvy.

Splněnou výzvu síla - S1 (plank a kliky) má: Eliška Košťálová, Mates Antoš, Mates Sedláček, Kryštof Štikar, Ríša Vítek, Nela Součková

Splněnou výzvu vytrvalost - V1 zatím mají: Košťálová (2x), Šustrová, Žemlička V., Žemlička F., Drbohlavová Li, Drbohlavová Lau, Kočí B., Sedláček, Čámský, Zítková, Antoš (už 2x), Zajíc, Havrdová (2x), Nela Součková,

Splněnou výzvu rychlost R1 (švihadla) mají: Košťálová (120 přeskoků/min = ultraschopnost), Zajíc 121přeskoků/min = superschopnost), Sedláček (150 přeskoků/min = ultraschopnost), Antoš 120 přeskoků/min = superschopnost, Šustrová (80 př./min), Havrdová 80 př./min, Žemlička (150 přeskoků/min = ultraschopnost), Nela Součková (131 př./min = ultraschopnost), Pichová (81 př./min)

Splněnou výzvu se skoku do dálky mají: Antoš (ultra), Čáma, Lau Drbohlavová (super), Linda (super), Folc, Kornfeldová (super, Krátká (super), Richter (ultra), Sedláček (super), Žemlička (ultra)

Informace k výzvě rychlost (není limitována převýšením ani typem terénu):

ŽACTVO: Přeskoky přes švihadlo. Časový limit je 1 minuta. Na to abyste získali bod rychlosti je třeba zvládnout 90 přeskoků. Na bod rychlosti a superschopnost je třeba 120 a to samé + ultraschopnost 150.

PŘEDŽACTVO: Přeskoky přes švihadlo. Časový limit je 1 minuta. Na to abyste získali bod rychlosti je třeba zvládnout 80 přeskoků. Na bod rychlosti a superschopnost je třeba 100 a to samé + ultraschopnost 120.

Informace k výzvě vytrvalost (není limitována převýšením ani typem terénu):

ŽACTVO: ujet v rámci jednoho tréninku 40 km na kole v limitu do 2 hodin a 30 minut. Zároveň můžete obdržet superprémii, pokud to zvládnete ze všech nejrychleji. Výsledky posílejte na WA skupiny (ideálně výstup z mobilu nebo chytrých hodinek).

PŘEDŽACTVO: ujet v rámci jednoho tréninku 30 km na kole v limitu do 2 hodin. Zároveň můžete obdržet superprémii, pokud to zvládnete ze všech nejrychleji. Výsledky posílejte na WA skupiny (ideálně výstup z mobilu nebo chytrých hodinek).

Výsledky jarních fyzických testů (+ obecné info o proběhlém fyzio vyšetření u starších skupin) naleznete v Dokumentech - Pro členy.

Odtrénované objemy v tréninkových denících pod odkazy (přípravkapředžactvožactvo)

Nejrychlejší čas měla Amálka Kornfeldová (5:15), ale rekord o 7 sec. nepadl. Trať je dlouhá 1,2 km a na vrchol věže vede jak jinak - stále do kopce. Gratulace všem a především nejmenším předškolákům, kteří vrchol také vybojovali..

Letošní výsledky zde:

  vysledky_stezka23.pdf (74.0 KiB, 113 hits)

Fotky z letoška budeme nahrávat sem: https://photos.app.goo.gl/HN7GrddBV5zLwFxB8

Prozatím zde jsou loňské výsledky:

  vysledky_stezka2022.pdf (93.9 KiB, 194 hits)

A zde jsou předloňské:

  stezka_run.pdf (52.9 KiB, 372 hits)