Prohlížet příspěvky v kategorii: informace

Přihlášeni:

ch4 (Hlízová, Čekaňáková, Černá, Drahníková), ch4 (4x Matasová), ch4 (Vydrovi 5x), ch4 (Šediví 3x), ch4 (Bejdákovi 3x), ch4 Fleischerovi (4x), ch4 (2x Hrdina, 2x Sedláček), ch4 (Filipovi s ? počet)
ch6 (7x Kafkovi), ch6 (2x Miškovská, 2x Mičánková, 2x Kašparová), ch6 (3x Žemličková, 3x Čámská)

3x Drahníkovi (stan a auto),

Příjezd během středy odpoledne, večera do kempu ATC Merkur v Pasohlávkách.  Kdo nezná, hlaste na vrátnici, že jedete na windsurfing kemp do F4. Na vrátnici bude připraven seznam s kartami pro vstup (uhradit si musíte na místě auto).
Odjezd oddílových aut upřesníme do úterý (pojedou obě auta - jedno poveze kola a materiál a druhé posádku).  Oddílovými auty ve středu: 3x Matasovi, Hlízová, Čekaňáková, Černá, Drahníková, 3x Šedivý, 1-2x Hrdina.

NÁVŠTĚVA SKLÍPKU u Kopeckých bude v pátek navečer.

Pro představu loňské ceny:

- ubytování - chatky u Aleše - 180 Kč/os. - chatky jsou 4 a 6 lůžkové (3x). Rozmístění v chatkách v seznamu přihlášených - rozdělení můžeme podle přání upravit, jedna čtyřmístná chatka by měla být v rezervě.
-  stravování: pro dospělé:   polopenze 130 ,-Kč na osobu a den. Plná penze 230 Kč osoba a den.  Pro děti do 10 let polopenze 100 Kč na osobu a den plná penze 200,-Kč osoba a den. Na jídelníčku se dá dohodnout. Snídaně jsou formou švédského stolu.  V ceně je i čaj nebo limča.

- kurz windsurfingu - 300 Kč na dítě/den, 500 Kč dospělý/den. Vč. zapůjčení veškerého vybavení a komplet servisu /instruktoři, motorový člun atd.
- doplňkové sporty zdarma:   minigolf, beachvolejbal, trampolíny,  jeden tenisový asfaltový kurt vhodný i pro nohejbal,  Stand up padle, surfrodeo.

- další možnosti v kempu - vodní lyže, obří aquapark, letní kino.

Předběžný program aktivit (který není striktní a každá rodina se může účastnit, popř. udělat svoji variantu).

- podle aktuálních větrných podmínek - kurzy windsurfingu, turnaje v beach volejbalu, výlety a pro děti tréninky na kolech, tréninky na inlinech, košt ve sklípku u Honzy a Míši, stand up paddle výlet, výlet na parníku za západu slunce atd…

POKUD BUDETE MÍT DOTAZY - volejte Pavla: 605173658.

Prosíme všechny rodiče (a nejen je) o přihlášení na brigádu na organizování Krknošské 70 MTB, která se bude konat v sobotu 1. září. Na pořádání potřebujeme v sobotu minimálně 70 pořadatelů. V pátek je třeba cca 10 lidí na stavbu startovního “městečka” na náměstí a další na přípravu prezentace.
Prosíme o přihlášení zde:
http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=2226.

Děkujeme

lyžařský oddíl

Oddíl navázal novou spolupráci s vrchlabskou firmou BEANY, zabývající se výrobou horských kol, lyží, snowboardů atd. Více na www.beany.cz.

Díky této spolupráci máme v letošním roce dotované nové cyklodresy a hlavně zajištěný cyklozávod Beany Krkonošská 7 MTB - dětský závod při Krkonošské 70 MTB.

beany

TRÉNINKY O PRÁZDNINÁCH: O prázdninách nebudou probíhat pravidelné tréninky oddílu. O akcích, které se budou konat mimo hlavní soustředění, budeme vždy informovat zde v novinkách dostatečně předem. Skupiny ŽACTVA a PŘEDŽACTVA, zasílejte stále individuální odtrénované objemy na oddílový mail vždy za uplynulý týden. V prvním prázdninovém týdnu zveřejním statistiky odtrénovaých objemů za 1. období.

Sledujte, prosím, rozpis tréninků:  v rozpisu tréninků  zde.

Tréninkové deníky - evidujeme tréninkové objemy a účast. Tréninkové deníky (pro starší žactvo, mladší žactvo a předžactvo jsou k prohlížení zde). Do tréninků má kdokoliv přístup na prohlížení a trenéři pro zapisování. Děti mají předepsaný tréninkový objem vždy na týden. Pokud si budou tréninkové objemy plnit sami mimo tréninky s LO, musí odtrénovaný objem v neděli za aktuální týden poslat na oddílový mail: lyzari@skjanskelazne.cz.  Trenéři evidují kondiční přípravu závodících dětí uvedených kategorií, v případě že máte zájem o evidenci nezávodního člena, nahlašte to trenérům.
V tréninkovém deníku je předepsaný 1-2 závody v přípravném období. Jedná se o 1-2 závody v kalendářním měsíci.