Prohlížet příspěvky v kategorii: informace

Pravidelné tréninky probíhají za aktuálních opatření (malé skupinky po 2 s rozestupy a pouze venku, atd.). Místa a času domlouváme v tuto chvíli pouze přes WhatsApp skupiny.
Pro Ty, kteří ještě nejste členy: skupina přípravka má svoji skupinu, předžactvo svojí a žactvo také. Napište si o zařazení Vašeho tel. čísla do odpovídající skupiny (na tel: 605173658).

Tréninky v tuto chvíli nevypisujeme do kalendáře.

Prosím všechny zájemce o vyřízení permanentek hromadně za klub, aby poslali svůj zájem nejpozději do konce roku - do 31.12. Vzápětí budeme permanentky vyřizovat, což pár dní zabere (faktury, platby, tisky karet).

Prosíme o zaslání mailu na oddílový mail: lyzari@skjanskelazne.cz. A doplacení zbytku za permanentku (ceny níže). Kdo nenapíše, tomu nevyřídíme (Vaše původní platby Vám vrátíme). Buď si následně můžete vyřídit sami na kase, až se otevře areál pro lyžování.

Permanentky vyřizujeme pro :  T. Krátká, M. Smetánka, V. a M. Rybářovi, K. Černá, M. Sedláček, Farkač, F. Zámostný, Hlízová, D. Pavel, T. a T. Tschoche, Bednařík, Bednaříková, T. Folc, L. Folc, H. Pour, V. Drahníková, Matyáš Antoš, Filip Žemlička

Skiresort zatím nejede - předběžně do 10. ledna, ale kabinka na Černou Horu jezdí a jezdit bude i režimu 5. A na běžky už se nahoře dá.

Ceny permic na letošní sezónu:-(
r.n. 2015 a mladší - cena 3000,- Kč
r.n. 2009 až 2014 - cena 8500,- Kč
r.n. 2003 až 2008 - cena 10200,- Kč

starší za 11900,- Kč