Prohlížet příspěvky v kategorii: informace

Tréninky jsou vypsané pro jednotlivé kategorie v aplikaci TÝMUJ. Prosím přihlašujte se, případně “odškrtněte” že nejdete nejpozději den (večer) před tréninkem - kvůli zajištění organizace tréninku.

Zahájení lyžařských tréninků. V případě, že se v pátek “rozjede” Skiresort, budou mít starší kategorie - předžactvo a žactvo tréninky na lyžích. Jsou již vypsané v Týmuj. Pokud nepojede, znovu vypíšeme tréninky v pátek do tělocvičny. Pravděpodobné zahájení tréninků menších skupin bude podle podmínek v areálu a bezpečnosti podmínek.


Evidenci brigád naleznete trvale v menu PRO ČLENY - OBECNĚ PLATNÉ INFORMACE - BRIGÁDY. Prosíme rodiče o kontrolu evidence (prozatím proběhla 1 akce oddílu - Krkonošská 70 MTB)

Prosíme rodiče o úhradu ročních příspěvků a permanentek nejpozději do konce října (do 31.10.), abychom včas stihli vyřídit permanentky na sezónu.

Výše ročních příspěvků viz. pokyny zde.

Roční permanentky:

dítě r.n. 2012 - 2017 - 9200,- Kč
junior r.n. 2006 - 2011 - 10800,- Kč

Nejmenší děti v případě duncanové permanentky řeší přes místní školu/školku, přespolní na kase Duncanu.

Nebákov - přípravka a předžactvo

Borovice - mladší a starší žactvo

Borovice - žactvo

Odtrénované objemy a soupisy všech tréninků najdete v tréninkovém deníku žactva - žactvo

Fotky jsou v galerii zde: https://photos.app.goo.gl/z42219KacGWNAmJo6

Nebákov - přípravka a předžactvo

Fotky jsou v galerii zde: https://photos.app.goo.gl/niucVba7TB7jfcdUA

V průběhu prázdnin budeme pro skupiny předžactva a žactva vypisovat doporučené minimální tréninkové objemy na každý týden. Zároveň v rámci soutěže (O kondičního terminátora sezóny 23/24) a motivace pro každého vypisujeme a evidujeme splněné výzvy.

Splněnou výzvu síla - S1 (plank a kliky) má: Eliška Košťálová, Mates Antoš, Mates Sedláček, Kryštof Štikar, Ríša Vítek, Nela Součková

Splněnou výzvu vytrvalost - V1 zatím mají: Košťálová (2x), Šustrová, Žemlička V., Žemlička F., Drbohlavová Li, Drbohlavová Lau, Kočí B., Sedláček, Čámský, Zítková, Antoš (už 2x), Zajíc, Havrdová (2x), Nela Součková,

Splněnou výzvu rychlost R1 (švihadla) mají: Košťálová (120 přeskoků/min = ultraschopnost), Zajíc 121přeskoků/min = superschopnost), Sedláček (150 přeskoků/min = ultraschopnost), Antoš 120 přeskoků/min = superschopnost, Šustrová (80 př./min), Havrdová 80 př./min, Žemlička (150 přeskoků/min = ultraschopnost), Nela Součková (131 př./min = ultraschopnost), Pichová (81 př./min)

Splněnou výzvu se skoku do dálky mají: Antoš (ultra), Čáma, Lau Drbohlavová (super), Linda (super), Folc, Kornfeldová (super, Krátká (super), Richter (ultra), Sedláček (super), Žemlička (ultra)

Informace k výzvě rychlost (není limitována převýšením ani typem terénu):

ŽACTVO: Přeskoky přes švihadlo. Časový limit je 1 minuta. Na to abyste získali bod rychlosti je třeba zvládnout 90 přeskoků. Na bod rychlosti a superschopnost je třeba 120 a to samé + ultraschopnost 150.

PŘEDŽACTVO: Přeskoky přes švihadlo. Časový limit je 1 minuta. Na to abyste získali bod rychlosti je třeba zvládnout 80 přeskoků. Na bod rychlosti a superschopnost je třeba 100 a to samé + ultraschopnost 120.

Informace k výzvě vytrvalost (není limitována převýšením ani typem terénu):

ŽACTVO: ujet v rámci jednoho tréninku 40 km na kole v limitu do 2 hodin a 30 minut. Zároveň můžete obdržet superprémii, pokud to zvládnete ze všech nejrychleji. Výsledky posílejte na WA skupiny (ideálně výstup z mobilu nebo chytrých hodinek).

PŘEDŽACTVO: ujet v rámci jednoho tréninku 30 km na kole v limitu do 2 hodin. Zároveň můžete obdržet superprémii, pokud to zvládnete ze všech nejrychleji. Výsledky posílejte na WA skupiny (ideálně výstup z mobilu nebo chytrých hodinek).

Výsledky jarních fyzických testů (+ obecné info o proběhlém fyzio vyšetření u starších skupin) naleznete v Dokumentech - Pro členy.

Odtrénované objemy v tréninkových denících pod odkazy (přípravkapředžactvožactvo)