Prohlížet příspěvky v kategorii: informace

Tréninky pro žactvo: Tento týden a následující budou výklusové a protahovací tréninky pro skupinu žactva (vyjímečně v pondělí a čtvrtek, víc v rozpisu zde.). Jarní fyzické budou v týdnu po jarním soustředění v Sedmihorkách. Poté už budou tréninkové dny synchronizovány s fotbalem, t.j. budou se konat v úterý a pátek (případně ještě do zahájení tréninkového cyklu doladíme).

Lyžařské ani kondiční tréninky se v průběhu odpočinkového období nebudou konat. Pouze u výkonnostních skupin proběhne předepsaná regenerace. Nový tréninkový cyklus zahájíme jako každoročně jarním kondičním prodlouženým víkendem. Tentokrát po 2 letech opět měníme lokalitu a pojedeme do oblasti Hruboskalska.

Prosím o přihlašování na soutředění v Hruboskalsku, kemp Sedmihorky. Přihlášení v menu Tréninky a Přihláška na soustředění (odkaz zde). (Max. počet rezervovaných míst je 30 + trenéři). Předběžná cena je 1200 Kč (4- denní soutředění). Podrobné info zveřením. KAPACITA SOUSTŘEDĚNÍ 36 MÍST JE NAPLNĚNA. Další přihlášení už jako náhradníci.
Přihlášení: Laura a Bára Kočí, Tibor a Teodor Tschoche, Aleš Moravec, Viktor Čámský, Olda Čámský, Danča Čekaňáková, Tereza Štikarová, Maruška Turečková, Ondra Tureček, Vojta Frič, Matěj Sedláček, Honza Kolb, Ema Kolbová, Daniela Kopecká, Filip Žemlička, Vojta Rybář, Eliška Hlízová, Kačka Matasová, Linda Drbohlavová, Laura Drbohlavová, Vojta Nikl, Prokop Karmáček, Šárka Smetánková, Mikuláš Smetánka, Kája Černá, Tom Černý, Tom Folc, Adam Richter, Nela Mičánková, Kuba Mičánek, Hanka Soukupová.

Prosím o nahlášení předběžného zájmu o termíny do Chorvatska (slíbili jsme Alešovi, že dáme vědět nejpozději do konce dubna). Přihlášení zde.

Přihlášeni:
termín v červnu: Čámský 4x, 2x? Sedláček,

termín v červenci: Folc 2x,

Na výroční schůzi byli zvoleni následující členové:

Zbyněk Černý, Michal Kolb, Dáša Berrová, Pavel Šedivý a Hanka Turečková.

Kompletní zápis ze schůze zveřejníme co nejdřív.

Servis lyží v Lusti proběhne v příštím týdnu. Jedná se opět o komplet údržbu skluznice - struktura, úhlování od skluznice a z boku. Cena 150 Kč. Lyže odvezeme v pondělí a během týdne budou hotové. Lyže je nutné předat buď v pátek u kolonády do oddílového auta, nebo se individuálně domluvit s Filipem během víkendu (což bude výrazně komplikovanější). S předanými lyžemi předejte i 150 Kč/pár.

Objednávky týmového oblečení (stejný design) nejpozději do konce dubna mailem: lyzari@skjanskelazne.cz.
V cenách je již zahrnuta sleva poskytnutá pro náš klub.
Dětská bunda (4a, 6a, 8a, 10a, 12a, 14a) - 172,98 EUR + daň.
Dospělá bunda (XS až XXXL) - 193,91 EUR + daň
Dámská bunda (38 až 50) - 193,91 EUR + daň
Kalhoty dětské VP643 - 96,26 EUR + daň
Kalhoty dospělé VP643 - 121,37 + daň
Softshell s kapucí - 111,60 + daň - dítě
Softshell bez kapuce - 111,14 + daň - dítě

Jarní kondiční soustředění - všichni - od přípravky, předžactvo, žactvo. Bude se konat v termínu 5.-8. května v chatkách v kempu Sedmihorky u Turnova.

Soustředění přípravka a předžactvo - uskuteční se nakonec ve standardním termínu - t.j. přelomový týden. 28.7.-4.8. 2018, Homole u Jičína

Soustředění žactva - hlavní soustředění v Borovici - máme předběžně rezervovaný obdobný termín jako vloni - t.j. 11.-18. srpna. Příměstské soustředění se  začátkem prázdnin bude konat - termín přizpůsobíme většině. Více na schůzi LO.