Prohlížet příspěvky v kategorii: informace

V menu Pro členy a Vyhodnocení sezóny … je vyúčtování a rozpis plateb za zimní lyžařské tréninky. Prosíme o uhrazení, podrobnosti naleznete na stránce.

Stránka je pod heslem, které máte ve WhatsApp skupinkách, nebo si napište o heslo na tel.: 605173658.

Tréninky jsou vypsané v kalendáři zde.

Trenink pripravky ve stredu bude.Pocasi je uchazejici,deti oblecte.Trenink bude tentokrat na 1 hod. A od pristiho tydne se snad uz otepli, bude na 1,5 hod.

V souvislosti s uvolněním opatření zahajujeme pravidelné tréninky v týdnu od 12.4.. V průběhu dubna (přechodné období) podle počasí budou týdně 1 trénink přípravky, 1-2 tréninky předžactva a 2 tréninky žactva. Vypisované budou opět do Google kalendáře zde. Aktualizace vždy během neděle. Do WhatsApp dostanete případně aktuální upřesňující informace, ale sledujte kalendář Google.

Zhodnocení sezóny s rozepsanými podrobnými statistikami jednotlivých skupin jsou (a budou trvale) v menu: TRÉNINKY a VYHODNOCENÍ SEZÓNY. Jedná se o interní oddílové informace a stránka je pod heslem (dostanete do WhatsApp skupin nebo si napište sms: 605173658)

Informace o soustředěních a rozpis ročního tréninkového cyklu všech skupin naleznete ke stažení zde: Roční tréninkový cyklus a soustředění 2021/22 - Lyžařský oddíl Janské Lázně (skjanskelazne.cz)

Přihlašovací formuláře na všechna soustředění jsou rozdělena podle kategorií jsou zde:
PŘÍPRAVKA - ročníky 2012 a mladší
PŘEDŽACTVO - ročníky 2011-2010 (přestupující ročníky 2009 se mohou účastnit i soustředění na Homoli)
ŽACTVO - ročníky 2009-2005 (přestupující junioři 2005 se mohou účastnit)
Přihlášení nejpozději do konce dubna