Vybavení od fy. Bretton - zastupuje značky Rossignol, Dynastar a Lange. Objednávky probíhají na následující sezónu během února a března. Prosíme o respektování termínu. Doobjednávky na podzim před sezónou jsou sice v rámci skladových zásob možné, ale ne vždy je Bretton schopný vykrýt vše. Firma Bretton má bezkonkurenční dotační program pro malé závodníky 40 procent sleva pro kluby. Pro úspěšné závodníky navíc slevy až 65 procent.

Sortiment je komplexní (chrániče, helmy, atd.)

LEKI - v rámci partnerství s firmou Sport Koncept pokrýváme pro závodící děti materiál - pro kategorii žactvo a předžactvo, případně starší přípravka. Podmínkou zapůjčení je slušné zacházení s tímto materiálem a včasné vrácení po sezóně. Jedná se hole Leki pro obří slalom, hole s chrániči na slalom, chrániče na holeně. Tento materiál zapůjčuje klub zdarma závodníkům před sezónou. Klíčem pro zapůjčení je vzorná reprezentace klubu a tím i partnera.

Lyže na superobří slalom Rossignol - oddíl vlastní a v rámci svých možností zapůjčuje lyže na superobří slalom pro kategorii žactva. Klíčem pro zapůjčení je vzorná reprezentace klubu.