KATEGORIE SUPERPŘÍPRAVKA

- trénink je 2x týdně (úterý odpoledne a jeden víkendový den ráno - sobota nebo neděle)


KATEGORIE PŘÍPRAVKA

- trénink je 2-3x týdně (středa, pátek odpoledne a sobota ráno)
- děti jsou rozděleny do 2-3 skupin podle výkonnosti (na základě loňských lyžařských schopností a dovedností).
- v průběhu zimy pracujeme se skupinami a v případě zlepšení trenér přesouvá do jiné skupiny
- lyžařské tréninky probíhají podle podmínek na Duncanu, případně ve Skiresortu na Černé Hoře, Košťálce, v Peci pod Sněžkou
- zahájení lyžování je u většiny přípravky teprve v momentě, až zahájí provoz malé vleky.
- prosíme o dodržování pravidel předávání a vyzvedávání dětí (na místě srazu a včas). V Týmuj je napsán čas a místo srazu (5-10 min. před zahájením tréninku). Při vyzvedávání dětí PO tréninku, prosím buďte včas. Tréninky na sebe někdy navazují a trenér nemůže čekat s dítětem na opozdilé rodiče. Pokud se trénink z nějakého důvodu protáhne, posíláme info do WhatsApp skupin.

ZIMNÍ ZÁVODY -

účastníme se poháru Head Vitalini Cup (2x Černý Důl, 2x Stoh, 2x Pec, 2x Medvědín, 2x Herlíkovice). Dál menší závody (Pohár Svobody na Duncanu, meziškolní závody a místní závody). Svaz lyžařů limituje kategorii přípravky (2014 a 15) na 12 startů v sezóně, mladší pouze 6 startů.
Přihlašování na závody je vždy v týdnu před závodem přes přihlašovací formulář.

KATEGORIE PŘEDŽACTVO

- trénink je 4-5x týdně (úterý, středa, pátek odpoledne, případně večerko a víkendové dny ráno). V průběhu sezóny nepravidelně čtvrtek ranní trénink v Peci.
- lyžařské tréninky probíhají podle podmínek ve Skiresortu na Černé Hoře, v Peci pod Sněžkou, na Duncanu, v Černém Dole.

ZIMNÍ ZÁVODY -

účastníme se poháru Head Vitalini Cup (2x Černý Důl, 2x Stoh, 2x Pec, 2x Medvědín, 2x Herlíkovice), Pohár Sokola Nusle v Peci a Mistrovství Prahy v Herlíkovicích, Kidstrophy v Zauchensee v Rakousku. Dál menší závody (Pohár Svobody na Duncanu, meziškolní závody a místní závody). Svaz lyžařů limituje kategorii předžactva (2013 a 12) na max. 16 startů v sezóně.
Přihlašování na závody je vždy v týdnu před závodem přes přihlašovací formulář.

KATEGORIE ŽACTVO

- trénink je 5-6x týdně (pondělí dopoledne, úterý-ranní, středa odpoledne, čtvrtek-ranní, pátek odpoledne, případně večerko a víkendové dny ráno)
- lyžařské tréninky probíhají podle podmínek ve Skiresortu na Černé Hoře, v Peci pod Sněžkou, na Duncanu, v Černém Dole.

ZIMNÍ ZÁVODY -

účastníme se poháru Královehradeckého kraje - O’Style cup (2x Černý Důl, 2x. Herlíkovice, 2x Stoh, 2x Pec). Většinou v obřím slalomu a slalomu. Dále Říčky - super obří slalom. Případně další krajský závod. A místní závody.
Pro nominované s vyjetými body republikové soutěže RKZ.
Pro nominované s vyjetými body Olympiáda dětí a mládeže a Mistrovství ČR.
Pro mladší žactvo Kidstrophy v Zauchensee v Rakousku.
Přihlašování na závody je vždy v týdnu před závodem přes přihlašovací formulář zde.

TRÉNINKY O VÁNOČNÍCH A JARNÍCH PRÁZDNINÁCH - obecné info pro všechny skupiny
Tréninky v těchto týdnech probíhají v mnohem větší míře a jsou doplňovány dalšími aktivitami (běžky, skialpy, telemarky, freestyle, brusle atd.)