Roční tréninkový cyklus (RTC) Sportovního střediska SK Janské Lázně pro skupiny PŘÍPRAVKA, PŘEDŽACTVO, ŽACTVO A JUNIOŘI v příloze.

  RTC_SpS_Janske_Lazne.pdf (67.0 KiB, 165 hits)


RTC je rozdělen na tréninková období: Přípravné období 1 - květen až červenec Přípravné období 2 - srpen až říjen Přípravné období 3 - listopad - prosinec Závodní období - leden - březen Přechodné období - duben V RTC jsou předpoklady kondičních tréninkových jednotek, jejich priorit podle skupin. Dále tréninky na lyžích a jejich priorit dle skupin. Ledovce a jejich priorit dle skupin a kondiční soustředění.

JARNÍ, LETNÍ A PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (přihlášení pod odkazy pod kategoriemi):

PŘÍPRAVKA - přihlášení na soustředění ve formuláři - klikněte zde

– květen - prodloužený víkend kondiční soustředění - 14.-16. května (podle covid19 buď v zámečku Bischofstein v Teplických skalách nebo příměstskou formou - v tom případě bude v Janských Lázních a okolí)

– červenec (24.-31.7.) - Homole (téma: Olympijské hry Tokyo - cena 3000 Kč (zahrnuje 7 dní ubytování s plnou penzí a veškeré pronájmy a případnou dopravu, zahrnuje tričko z oficiální olympijské kolekce AlpinePro a příspěvek na náklady trenérů)

– srpen - (18.-22.8.) - 4-5 dní windsurfing Pálava

PŘEDŽACTVO - přihlášení na soustředění ve formuláři - klikněte zde

– květen - ledovec Rakousko s ?
– květen - prodloužený víkend kondiční soustředění - 14.-16. května (podle covid19 buď v zámečku Bischofstein v Teplických skalách nebo příměstskou formou  - v tom případě bude v Janských Lázních a okolí)

– červenec - (1.7.-4.7.) příměstské soustředění - kondiční. Předběžná cena 1000 Kč

– červenec (24.-31.7.) - Homole (téma: Olympijské hry Tokyo - cena 3000 Kč (zahrnuje 7 dní ubytování s plnou penzí a veškeré pronájmy a případnou dopravu, zahrnuje tričko z oficiální olympijské kolekce AlpinePro a příspěvek na náklady trenérů)

– srpen -  (předběžně 18.-22.8.)  - 4-5 dní windsurfing Pálava

– konec října - ledovec 1 — polovina listopadu - ledovec 2

ŽACTVO - přihlášení na soustředění ve formuláři - klikněte zde

– květen - ledovec Rakousko s ?

– květen - prodloužený víkend kondiční soustředění 14.-16. května (podle covid19 buď v zámečku Bischofstein v Teplických skalách nebo příměstskou formou  - v tom případě bude v Janských Lázních a okolí)

– červenec -  (1.7.-4.7.) příměstské soustředění - kondiční

– srpen (6.-13.8.) - Borovice u Mnichova Hradiště (areál Lites) - cena 4000 Kč (zahrnuje 7 dní ubytování s plnou penzí a veškeré pronájmy, dopravu a příspěvek na náklady trenérů)
– srpen -  předběžně 18.-22.8.  - 4-5 dní windsurfing Pálava

– konec října - ledovec 1

– polovina listopadu - ledovec 2

– přelom listopad/prosinec - ledovec 3