Roční tréninkový cyklus (RTC) Sportovního střediska SK Janské Lázně pro skupiny PŘÍPRAVKA, PŘEDŽACTVO, ŽACTVO A JUNIOŘI v příloze.

  RTC_SpS_Janske_Lazne.pdf (67.0 KiB, 394 hits)


RTC je rozdělen na tréninková období:
Přípravné období 1 - květen až červenec
Přípravné období 2 - srpen až říjen
Přípravné období 3 - listopad - prosinec
Závodní období - leden - březen
Přechodné období - duben
V RTC jsou předpoklady kondičních tréninkových jednotek, jejich priorit podle skupin. Dále tréninky na lyžích a jejich priorit dle skupin. Ledovce a jejich priorit dle skupin a kondiční soustředění.

JARNÍ, LETNÍ A PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (přihlášení pod odkazy pod kategoriemi):

PŘÍPRAVKA - přihlášení na soustředění ve formuláři - klikněte zde
— 30.4. - 1.5. - úvodní kondiční soustředění - v prostředí teplických skal v zámečku Bischofstein (cena 1300 Kč zahrnuje plnou penzi a ubytování na 2 dny)
— 14. nebo 15. 5. vodácká akce pro děti i rodiče - sjezd Labe. Menší děti na raftech, starší na kanoích nebo paddleboardech

– 11.-12.6. - minisoustředění pro nejmenší děti z bývalé kategorie superpřípravky na horské chaloupce Poštolka na Černé Hoře.

  pokyny_postolka.pdf (115.3 KiB, 177 hits)


Přihlášeni: Doležalová, L. Jašek, Čihák, Jireček, Hančilová, K. Smrčková, M. Smrčková, Glovňová, Glovňa, Z. Kapuciánová, Tlachač,

– 1.-2.7. - horská túra s přespáním na horské chalupě Děvín (podrobné informace v týdnu před akcí v novinkách, nejmenší děti půjdou z Pece pod Sněžkou.
Přihlášeni: Jašek, Hančilová, K. Smrčková, M. Smrčková, Matuška, Glovňová, Glovňa, Králíček

– červenec (23.-30.7.) - Nebákov (téma: BASE CAMP) - cena 3500 Kč (zahrnuje 7 dní ubytování s plnou penzí a veškeré pronájmy a případnou dopravu a příspěvek na náklady trenérů)

  pokyny_nebakov.pdf (120.4 KiB, 223 hits)


Přihlášeni: Štikar, Jašek, Bednaříková, Šich, Šichová, Jebavý, Hančilová, Matuška, Glovňová, Glovňa, K. Smrčková, M. Smrčková, Kapuciánová K., Králíček, Krátký, Kapuciánová Z.,

– 12.-18. listopadu - ledovec 1
Přihlášeni: Štikar, Bednaříková

PŘEDŽACTVO - přihlášení na soustředění ve formuláři - klikněte zde
– 30.4. - 1.5. - úvodní kondiční soustředění - v prostředí teplických skal v zámečku Bischofstein (cena 1300 Kč zahrnuje plnou penzi a ubytování na 2 dny)

– 1.4. nebo 15. 5. vodácká akce pro děti i rodiče - sjezd Labe. Menší děti na raftech, starší na kanoích nebo paddleboardech

– 1.-6.7. - příměstské soustředění - 1. a 2.7. horská túra s přespáním na horské chalupě Děvín. V neděli odpočinek bez programu doma. Od pondělí 4. do středy 6.7. opět celodenní sportovní program - v rámci které např. vyjedeme na cyklistické singletreky ke Karpaczi s regenerací v Tropikaně v hotelu Golebiewski.
Přihlášeni: Košťálová, Čámský, Šustrová, Pichová, Rybář, V. Žemlička, Černý,

– červenec (23.-30.7.) - Nebákov (téma: BASE CAMP - cena 3500 Kč (zahrnuje 7 dní ubytování s plnou penzí a veškeré pronájmy a případnou dopravu a příspěvek na náklady trenérů)

  pokyny_nebakov.pdf (120.4 KiB, 223 hits)


Přihlášeni: Zajíc, Štikarová, V. Žemlička, Kolbová, Košťálová, Čámský, Schreiberová, Kornfeldová, Kapuciánová, Součková, Havrdová, Rybář, Šustrová, Pichová, Černý, Drbohlavová Laura,

– 26.-30. října - ledovec 1
Přihlášeni: Štikarová, Součková, Schreiberová

– 12.-18. listopadu - ledovec 2
Přihlášeni: Čámský, Zajíc, Kornfeldová, Štikarová, Součková, V. Žemlička, Schreiberová, Roušal,

ŽACTVO - přihlášení na soustředění ve formuláři - klikněte zde

– 30.4. - 1.5. - úvodní kondiční soustředění- v prostředí teplických skal v zámečku Bischofstein (cena 1300 Kč zahrnuje plnou penzi a ubytování na 2 dny)

– 14. nebo 15. 5. vodácká akce pro děti i rodiče - sjezd Labe. Menší děti na raftech, starší na kanoích nebo paddleboardech

– 1.-6.7. - příměstské soustředění - 1. a 2.7. horská túra s přespáním na horské chalupě Děvín. V neděli odpočinek bez programu doma. Od pondělí 4. do středy 6.7. opět celodenní sportovní program - v rámci které např. vyjedeme na cyklistické singletreky ke Karpaczi s regenerací v Tropikaně v hotelu Golebiewski.
Přihlášeni: Kolbová, Kolb, L. Drbohlavová, Lau. Drbohlavá, Antoš, Ti. Tschoche, Teo Tschoche, Richter, Rybář, Žemlička, Sedláček,

– srpen (7.-13.8.) - Borovice u Mnichova Hradiště (areál Lites) (téma: GLADIATOR RACE) - cena 4000 Kč (zahrnuje 7 dní ubytování s plnou penzí a veškeré pronájmy, dopravu a příspěvek na náklady trenérů). Součástí soustředění a platby je i účast a startovné na oficiálním závodě Gladiator Race v Pardubicích na začátku soustředění.

  pokyny_borovice.pdf (122.8 KiB, 184 hits)


Přihlášeni: Žemlička, Kolbová, Kolb, L. Drbohlavová, Bednařík, Sedláček, Zítková, Antoš, Ti. Tschoche, Teo Tschoche, Richter, Rybář, Lau Drbohlavová (s ? na polovinu), D. Pavel, Smetánková, Folc L., Smetánka, Hlízová E.,

-- 26.-30. října - ledovec 1
Přihlášeni: Lau. Drbohlavová, Antoš, Teo Tschoche,

– 12.-18. listopadu - ledovec 2
Přihlášeni: Sedláček, Antoš, Teo Tschoche, Folc, Žemlička,

– přelom listopad/prosinec - ledovec 3
Přihlášeni: L. Drbohlavová, Lau. Drbohlavá,