Rozdělení skupin pro kondiční přípravu v jarním a letním období sezóny 2017/2018

Trénující děti jsou rozděleni do 3 základních skupin: přípravka, předžáci a žactvo. Rozdělení podle věku, případně podle schopností (přípravka-2008 a mladší, předžáci- 2006 - 2007, žactvo-2005-2002, junioři 2001-1998).

.

Rozdělení skupin - 2017-2018:


PŘÍPRAVKA  2008 a mladší


Závodní skupina 1 (s kódovým číslem):

Kolb Jan, Ema Kolbová, Smetánková Šárka, Antošová Veronika,  Tschoche Teodor, Meisnar Matěj, Zámostný Filip,  Žemlička Filip, Sedláček Matěj, Vojta RybářAdam Richter, Ludvík Folc

Skupiny 2,3:

Karmáček Prokop, Matyáš Antoš, Bára Kočí, Aleš Kopecký, Viktor Čámský, Tereza Štikarová, Sofie Richtrová, Iggy Buk, Pavlína Lošová, David Zámostný, Ema Kulhánková,  Olda Forbelský, Kateřina Filipová, Maruška Turečková, Veronika Antošová, Linda Říhová, David Kalyn, Johanka Zelenková, Laura Drbohlavová, Linda Drbohlavová, Nela Pažoutová, Ivanka Jakym, Vitalina Kalyn, Nikola anton, Michal Frank, Martina Franková


PŘEDŽACTVO 2007-2006

jméno ročník narození jméno ročník narození
Laura Kočí (závodník) 2006 Pour Jan (závodník) 2007
Olda Čámský (závodník) 2006 Kraus Jakub (závodník) 2007
Josef Bejdák 2006 Tschoche Tibor (závodník) 2007
Drahníková Veronika (závodník) 2006 Machová Eliška 2007
Kaczur Vojta (závodník) 2006 Smetánka Mikuláš (závodník) 2007
Forbelská Markéta 2006 Černý Tomáš (závodník) 2007
Vrábelová Markéta 2006 Tuček Šimon (závodník) 2007
Doubková Michaela 2007


ŽACTVO 2005-2002


jméno ročník narození jméno ročník narození
Aleš Moravec 2004 Matouš Michálko 2004
Leonard Fleischer 2002 Šimon Michálko 2004
Nela Mičánková 2002 Kopecká Daniela 2004
Vojta Nikl 2003 Kateřina Matasová 2004
Bohdan Anton 2004 Aleš Kaczur 2004
Jakub Filip 2005
Antoš Martin 2005 Kuba Mičánek 2005
Ondra Tureček 2005 Daniela Čekaňáková 2005
Vojta Frič 2005 Eliška Hlízová 2005
Tomáš Folc 2005 Karolína Černá 2005


JUNIOŘI 2001 a 1998


jméno ročník narození jméno ročník narození
Barbora Bejdáková 1999 Natálie Kornfeldová 2001
Zdeněk Tlachač 1999 Alka Kalyn 2001
Viktorie Vydrová 2000
Adéla Miškovská 2000
Aneta Fleischerová 2000
Tomáš Matas 2000


DOSPĚLÍ

Pavel Novotný


SKUPINA SNOWBOARD


Bruncvík Buk, Richard Němec, Vojta Prokop, Andy Ságl, V. Ságlová, Adam Richter