Rozdělení skupin pro kondiční přípravu v jarním a letním období sezóny 2017/2018

Trénující děti jsou rozděleni do 3 základních skupin: přípravka, předžáci a žactvo. Rozdělení podle věku, případně podle schopností (přípravka-2008 a mladší, předžáci- 2006 - 2007, žactvo-2005-2002, junioři 2001-1998).

.

Rozdělení skupin - 2018-2019:


SUPERPŘÍPRAVKA  - NOVÍ ČLENOVÉ

Aktualizace po zavedení do evidence

PŘÍPRAVKA  2009 a mladší

Kolb Jan, Ema Kolbová, Smetánková Šárka, Antošová Veronika,  Tschoche Teodor, Meisnar Matěj, Zámostný Filip,  Žemlička Filip, Sedláček Matěj, Vojta Rybář, Adam Richter, Ludvík Folc, Karmáček Prokop, Matyáš Antoš, Bára Kočí, Aleš Kopecký, Viktor Čámský, Tereza Štikarová, Sofie Richtrová, Iggy Buk, Pavlína Lošová, David Zámostný, Ema Kulhánková,  Olda Forbelský, Kateřina Filipová, Maruška Turečková, Veronika Antošová, Linda Říhová, David Kalyn, Johanka Zelenková, Laura Drbohlavová, Linda Drbohlavová, Nela Pažoutová, Ivanka Jakym, Vitalina Kalyn, Nikola anton, Michal Frank, Martina Franková


PŘEDŽACTVO 2008-2007

jméno ročník narození jméno ročník narození
Pour Jan (závodník) 2007
Kraus Jakub (závodník) 2007
Tschoche Tibor (závodník) 2007
Machová Eliška 2007
Smetánka Mikuláš (závodník) 2007
Forbelská Markéta 2006 Černý Tomáš (závodník) 2007
Tuček Šimon (závodník) 2007
Doubková Michaela 2007


ŽACTVO 2006-2003


jméno ročník narození jméno ročník narození
Aleš Moravec 2004 Matouš Michálko 2004
Vojta Kazcur 2006 Šimon Michálko 2004
Veronika Drahníková 2006 Kopecká Daniela 2004
Vojta Nikl 2003 Kateřina Matasová 2004
Bohdan Anton 2004 Aleš Kaczur 2004
Olda Čámský 2006 Jakub Filip 2005
Antoš Martin 2005 Kuba Mičánek 2005
Ondra Tureček 2005 Daniela Čekaňáková 2005
Vojta Frič 2005 Eliška Hlízová 2005
Tomáš Folc 2005 Karolína Černá 2005
Laura Kočí 2006


JUNIOŘI 2002 a 1999


jméno ročník narození jméno ročník narození
Barbora Bejdáková 1999 Natálie Kornfeldová 2001
Zdeněk Tlachač 1999 Alka Kalyn 2001
Viktorie Vydrová 2000 Leonard Fleischer 2002
Adéla Miškovská 2000 Nela Mičánková 2002
Aneta Fleischerová 2000
Tomáš Matas 2000


DOSPĚLÍ

Pavel Novotný


SKUPINA SNOWBOARD


Richard Němec, Vojta Prokop, Andy Ságl, V. Ságlová, Hanka Soukupová