Lyžařský oddíl přijímá v rámci kapacity do všech skupin nové členy do klubu na začátku ročního tréninkového cyklu - od začátku května. Informace o možnosti přijetí během dubna. Přijetí/nepřijetí schvaluje vedení klubu.

Přijetí nejmenších dětí do skupiny mladší přípravka (věk 5-6 let)

Lyžařský oddíl na podzim 2023 otevírá skupinu mladší přípravky. Přednost mají děti s trvalým bydlištěm v Janských Lázních, Svobodě nad Úpou, Horním Maršově nebo Černém Dole.

Podmínky přijetí:

Lyžování: předpokládáme základní dovednost lyžování a používání vleku.

Kondiční předpoklady: základní obratnost a zdatnost. Na začátku října proběhne talentová zkouška, kde dítě předvede kotoul vpřed, 10 dřepů a uběhne 60 metrů (neměřeno, jakýmkoliv tempem, ale bez zastavení). O přesném termínu Vás budeme informovat.

Max. kapacita dětí ve skupině nejmenších dětí (5-6 let) je 10 dětí. Trenéři s kvalifikací zajišťují celoroční sportovní náplň. S námi se Vaše děti naučí nejen lyžovat, ale i další sporty jako např. lezení na skalách, orientační běh, tradiční i méně tradiční míčové hry, jízdě na kolečkových bruslích, vodních lyžích a další. Pravidelné tréninky nejmenších dětí začínají od října a v podzimním období budou jednou týdně (předběžně v úterý od 15:30 odpoledne), v zimě pak 2x týdně (úterý odpoledne a sobota ráno).

Zájemci zašlete, prosím, předběžný zájem na oddílový mail: jméno a příjmení dítěte, datum narození, trvalé bydliště a kontakt na zákonného zástupce.

Další informace mailem: lyzari@skjanskelazne.cz nebo na tel. 605173658 (Pavel Šedivý).