Příští neděli se koná Trutnovský půlmaraton s dětskými tratěmi. Více o závodě zde: http://sportvisio.cz/akce/trutnovsky-pulmaraton/propozice-trutnov.html.

Bližší informace v průběhu týdne.

Úterý 24.5.PŘÍPRAVKA, PŘEDŽACTVO A ŽACTVO - Obratnost - Lanový park (přípravka-baby park, ostatní velký park). Sraz v 15:30 - K+K Hotel U Kabinky (Janské Lázně u centrálního parkoviště). Trénink do 18 hod.

Středa 25.5 - náhradní termín jarních fyzických testů - pouze pro Ty, kteří nestihli první termín. Účast je pro závodící děti povinná. Případně lze dodat výsledky fyzických testů z jiného kroužku. Sraz v 17 hod. na stadionu Janské Lázně.

Pátek 27.5. - PŘÍPRAVKA - inline brusle, sraz v 15:50 parkoviště pod Lesním Domem v Janských Lázních. Trénink do 17 hod.

Pátek 27.5. - PŘEDŽACTVO A ŽACTVO inline brusle - úvodní koordinační trénink, sraz v 16:50 parkoviště pod Lesním Domem v Janských Lázních. Trénink do 18 hod.

Tréninky venku se konají pouze v případě příznivého počasí, v případě že si nejste jisti, volejte: 605173658.

Zítra na pátečním tréninku budou dostávat skupiny předžactva, mladšího žactva a staršího žactva tréninkové deníky. Každá skupina s odlišnými objemy.

Deníky obsahují předepsané doporučené objemy podle ročního tréninkového plánu s kolonkami na doplnění vlastních odtrénovaných objemů. Dále kondiční a kompenzační cvičení a výsledky závodů a fyz. testů. Do tréninkového deníčku si doplňujete všechny odtrénované objemy - i z jiných sportovních kroužků a aktivit.

Fotky ze soustředění na Malé Skále najdete ve fotogalerii zde.

Odtrénované objemy:

předžáci: kolo - 32 + 24 + 26 = 82km, trénink obratnost (běžecká ABC, skoky, žebříček) - 1 hod., běh - 1 km, hry - 3 hod., turistika

žactvo: kolo - 50 + 24 + 26 = 100 km,  trénink obratnost (běžecká ABC, skoky, žebříček) - 1 hod., běh - 1 km,  hry - 3 hod., turistika

Roční tréninkový cyklus s rozepsanými objemy a tréninky v kondiční přípravě: květen - listopad pro skupinu mladšího a staršího žactva naleznete v menu TRÉNINKY a ROČNÍ TRÉNINKOVÝ CYKLUS.

Docházku na tréninky naleznete v menu TRÉNINKY a DOCHÁZKA.