Běh za Muchomůrkou se bude konat v neděli odpoledne na Farmaparku Muchomůrka mezi Janskými Lázněmi a Svobodou. Prosím přijďte (nebo přiběhněte) pěšky. Auto nechte u Promu nebo na náměstí ve Svobodě, nebo pěšky od Lesního Domu z Jánek. A letos bude nová kategorie: junioři, dospělí, trenéři, rodiče, která poběží 6 km (není uvedená na plakátku).

Plakát s informacemi rozklikněte na obrázek níže.

muchomurka21

Tréninky jsou vypsané v kalendáři zde.

Fyzické testy budou rozdělené do 2 termínů na středu a pátek - testy jsou pro závodníky povinné a budou vypsány 2 termíny. Jsou důležitým ukazatelem trénovanosti závodníků před podzimními ledovci a specializovanými tréninky. V případě, že se někdo z důvodu nemoci nemůže testů zúčastnit, budeme řešit testování v individuálně vypsaném tréninku.

Tradiční přespolní závod - Běh za Muchomůrkou bude v neděli 3. října. Podrobnosti v příspěvku níže.

Podzimní schůze oddílu - předběžné plánujeme na začátek října. Přesný termín a program upřesníme koncem týdne po schůzi vedení klubu.

Na trénincích se množí dotazy, kdy někdo něco shání na zimu nebo naopak prodává. Posílejte na na oddílový mail: lyzari@skjanskelazne.cz a já budu zveřejňovat v bazaru zde. Aktuálně zde máte nové 2 inzeráty.

Zároveň bude vhodné vzít věci, které prodáváte (lyže, boty, závodní kombinézy, oddílové bundy a kalhoty) na podzimní schůzi, kterou se budeme snažit svolat v obvyklém termínu začátkem října.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci závodu Krkonošská 70 MTB. Speciální dík patří letos určitě cukrářskému týmu maminek, které napekly exkluzivní dobroty.
Prosím rodiče, kteří mají povinnost brigád, aby si odkontrolovali evidenci níže. Nebojte se ozvat, pokud někde chybíte, rádi Vás doplníme.

PÁTEK - příprava

Žemlička, Farkač, 2x Drahníci, 2x Hák, Pavlová, Šich, Košťál, Krátký, 2x Kopecký, Černý, Moštěk, Kolb, Šťastná (Cyril), Šustr, 2x Roušal,  Jireček, Čámský.

SOBOTA - závod (vč. pečení buchet)

Žemličková, Žemlička, 2x Niklová, Farkač (odpoledne), Farkačová, 2x Drahníci, Bednaříková, 2x Hák, Pavlová, Pancierová (Havrdová), 2x Bořík, Štikar, Souček, 2x Šichovi, Pažoutová, Drbohlavová, 2x Smetánci, Košťál, 2x Jireček,  2x Kapucián, Černý, 2x Kornfeld (dětská), 2x Rybář, Kolb, Šustrová, 2x Jaškovi, 3x Šťastná (Cyril), Folcová, Čámská, 2x Richterová, Antoš Tomáš, 2x Součková, 2x Kalynovi, 2x Anton, Bednář, Zítková, Roušal, Antošová, Tesařík,  2x Čámská, 2x Matuška, Pourová, Mičánková, Hlíza, 2x Antošová, 2x Kallynová, 3x Pichová, Černý, 3x AntonováKrátká (1/2), Pažoutová (1/2), Havelková (1/2), Šťastná (1/2), Šustrová 1/2, Havrdová 1/2, Kopecká 1/2, Jašková 1/2, Šichová 1/2, Bednářová 1/2, Pajerová (Roušal) 1/2, Jirečková 1/2, 5x Tschoche

Objednávky:
Smetánka - bunda S
Drbohlavová Li - bunda S
Bednaříková - bunda 8
Šustrová - bunda vel. 12
Jirečkovi - bunda 1x vel. 10, 1x vel. 12/XXS
Součková - bunda a kalhoty vel. 10
David Krátký - bunda + kalhoty velikost dětská 10
Tinka Krátká - pouze bunda velikost 14 XS
Kolb - kalhoty 14, bunda 14

V příloze naleznete seznam plateb příspěvků na nadcházející roční sezónu. V případě, že Vám není jasná platba případně zařazení do skupiny, obracejte se na Pavla (605173658).

Platbu hradíte do konce června na oddílový účet: 217 135 926/0600. Do zprávy uveďte jméno (jména) dítěte. A případně, že si odečítáte nějaký Váš přeplatek, uveďte za co ho zohledňujete. Aby se v tom pokladní vyznala. Přeplatky nebo nedoplatky Vám byly zaslané na Vaše emaily.

  Prispevky_2021_22.pdf (226.5 KiB, 379 hits)