Příští týden proběhnou 2 brigády:

30.5. středa - sběr odpadků na Černé Hoře - prosíme rodiče o pomoc tak, abychom nemuseli rušit tréninky a jít na brigádu s dětmi. Ve středu odpoledne uspořádáme trénink na Černé Hoře na lezecké stěně (společně děti i rodiče vyjedeme všichni na Černou Horu). Děti budou mít trénink a rodiče sejdou po silnici a saňkařské dolů (a sesbírají nepořádek podél cesty). Bude evidováno jako půlden brigády.

1.6. pátek - dětský den Svobody na Duncanu - zajišťujeme stejně jako vloni stanoviště s travními lyžemi. Prosíme o pomoc cca 2 dospělých na stanoviště (pomoc při organizaci, přezouvání bot atd). Bude se konat po dobu celého odpoledne. Bude evidováno jako celý den brigády.

Prosíme o přihlášení mailem: lyzari@skjanskelazne.cz

Výsledky v příloze níže. Po stažení z novinek budou testy trvale přístupné v dokumentech.

  testy_jaro_2018.pdf (350.2 KiB, 62 hits)

TRÉNINKY NA TÝDEN 21.-27.5. jsou vypsané.

Sledujte, prosím, rozpis tréninků:  v rozpisu tréninků  zde.

Odtrénované objemy za týden 14.-20. jsou zapsané v tréninkových denících.

Tréninkové deníky - pro letošní máme připravenou novinku - tréninkový plán s evidencí objemů a účasti. Tréninkové deníky (pro starší žactvo, mladší žactvo a předžactvo jsou k prohlížení zde). Do tréninků má kdokoliv přístup na prohlížení a trenéři pro zapisování. Děti mají předepsaný tréninkový objem vždy na týden. Pokud si budou tréninkové objemy plnit sami mimo tréninky s LO, musí odtrénovaný objem za aktuální týden poslat na oddílový mail: lyzari@skjanskelazne.cz.  Trenéři evidují kondiční přípravu závodících dětí uvedených kategorií, v případě že máte zájem o evidenci nezávodního člena, nahlašte to trenérům.
V tréninkovém deníku je předepsaný 1-2 závody v přípravném období. Jedná se o 1-2 závody v kalendářním měsíci.
Nejbližší závody (pojedeme jako oddíl):
9.6. - ABB horský půlmaraton - pro předžactvo a žactvo (1600m a 5 km)
23.6. - Kolo pro život Vrchlabí

Zajímavé a doporučené akce (vyražte sami):
27.5. - Trutnovský Olfincar půlmaraton - jsou zde tratě pro děti
31.5. - 3.6. - Festival Cirkuff v Uffu - akrobacie, workshopy pro děti atd..

Prosíme O OKAMŽITÉ VRÁCENÍ  zapůjčeného oddílového materiálu. Zajištění materiálu Leki pro Vaše děti nás stojí nemalé úsilí, prosíme o zodpovědnost a vrácení zapůjčených věcí (i v případě, že náhodou nejste uvedeni v seznamu). Výrazně nám tím ulehčíte práci s evidencí materiálu. Děkujeme za pochopení, (abychom Vám zase my včas na podzim mohli vybavení vydat).

Oddílový materiál - který je stále zapůjčen a je nutné co nejdřív vrátit:

Fleischerová (OS, SL hole, chrániče), Vydrová (OS, SL hole, chrániče), Miškovská (OS, SL hole, chrániče), Kalyn (OS, SL hole, chrániče), Fleischer (OS, SL hole, chrániče),  Filip (OS, SL hole, chrániče), Říha (OS hole),  Folc (OS,  chrániče), Kaczur Aleš (OS, SL hole, chrániče),  , Kaczur Vojta (OS hole),   Kočí (OS hole), Říhová (OS hole), Antoš (OS hole, SL materiál ?), Antošová (OS hole?).

Materiál vrácený: Moravec (OS, SL hole, chrániče),Nikl (OS, SL hole), Kolb (OS hole), Kolbová (OS hole), Drahníková (OS hole, chrániče SL, chrániče OS předloktí), Richter (OS hole), Černí (2x OS hole, SL hole, chrániče SL), Hlízová (OS a SL hole, chrániče SL), Sedláček (OS hole), Frič (OS, SL hole, chrániče), Tschoche Tibor a Tschoche Teodor (OS hole), Smetánka (OS hole), Smetánková (OS hole),Matas (hole OS a SL), Kornfeldová (GS hole), Matasová (OS, SL hole, chrániče), Pour (OS hole), Bejdák (OS hole), Čámský (OS hole), Doubková (OS), Meisnar (OS), Anton (OS, SL hole, chrániče), Čekaňáková (OS, SL hole, chrániče),  Tuček (OS hole),

Dále byl vrácen materiál na posledním mazání v Kolonádě - bohužel to bylo mimo evidenci - prosím, přihlaste se, že jste odevzdali. Oddíl zapůjčený materiál eviduje v inventarizaci a bude vrácení vyžadovat.


Závodní kódové číslo uhrazené na aktuální sezónu je povinnost každého závodníka. Bez uhrazeného čísla, přihlášení do listiny bodů a odevzdaného prohlášení závodníka (a potvrzení od sport. doktora), nelze dítě přihlásit na jakýkoliv závod organizovaný Svazem lyžařů.
Poplatek za kódové číslo (150 Kč za ČR závody a 850 Kč FIS závody = junioři) hradí klub. Rovněž zajistíme další formality. Předpokladem je účast v závodní skupině (skupina předžactvo a žactvo). Nezávodní skupiny se závodů SLČR neúčastní.

U mladší skupiny - přípravka je na zvážení rodičů, zda předpokládají účast dítěte na závodech. Kódové číslo musíme vyřídit nejpozději v průběhu června. Prosíme o nahlášení nových závodníků nejpozději do 15. června.

Stávající závodníci, u kterých předpokládáme, že pokračují v závodní činnosti (pokud to tak nebude, dejte info). Podtržení, prosím, podtvrďte, zda budete závodit (vloni jste toho mnoho neodjeli:-(). Ostatní nemusíte se znovu přihlašovat, pouze noví závodníci (mailem: lyzari@skjanskelazne.cz)

Junioři:
Matas,Fleischerová, Vydrová, Miškovská, Kornfeldová, Kallyn, Fleischer, Mičánková

Žactvo:

Nikl, Moravec, Anton, Kaczur A., Mičánek, Filip, Frič, Folc, Antoš, Matasová, Hlízová, Černá, Čekaňáková, Bejdák, Říha, Kaczur V., Čámský, Drahníková, Vrábelová, Kočí

Předžactvo:
Tschoche, Smetánka, Černý, Tuček, Kraus, Pour, Kolb, Zámostný, Antošová, Rybář

Přípravka:
Sedláček, Tschoche, Meisnar, Žemlička, Smetánková, Kolbová, Richter, Kočí, Kalyn D., Filipová, Folc

Soustředění se konalo od soboty do úterý (4 dny stravování a 3 noci ubytování);  zúčastnilo 32 dětí a 4 dospělí + 2, kteří si hradili sami ubytování.

Na soustředění je bohužel doplatek 447 Kč / dítě. Zašlete je, prosím, na oddílový účet: 217 135 926/0600 a do poznámky pro příjemce, uveďte jméno dítěte. Vyšší cena je z důvodu delšího soustředění než obvykle a vyššími náklady - viz. níže. Do konečné ceny se navíc nepromítly: doprava za 3. dodávku, občerstvení při opékání buřtů (sponz. dar), odměny pro smluvní trenéry.

VÝDAJE CELKEM 52.689,- Kč

26.305,- stravování plná penze bez svačin pro 36 osob

2002,- nafta 2x oddílová auta

19.820,- ubytování pro 36 osob

2.672,- nákup jídlo a pití na svačiny

1.890,- vstupné na hrad Trosky

PŘÍJEM CELKEM: 32×1200 = 38.400,- Kč

Představujeme Vám našeho nového partnera - vrchlabskou firmu Beany, vyrábějící nejen cyklistická kola.

Díky nové spolupráci připravují grafici návrhy na nové oddílové cyklodresy, které budou pro děti významně dotované - maximální cena dresu bude 300 Kč (dres je v hodnotě 660 Kč). Je nutné si ale dres alespoň předběžně objednat (jsme připraveni nechat vyrobit dresy úplně pro všechny děti oddílu - ale musí mít zájem a objednat si je předem). Samozřejmě budou i dospělé velikosti (bez dotace). Jakmile budou hotové a odsouhlasené návrhy (bude holčičí i klučičí verze), vyvěsíme náhled.

Dále se můžete 1.9.  těšit na BEANY Krkonošskou 7 MTB (dětský závod při TE Krkonošské 70MTB) - na doprovodný program, ceny a tombolu. Ve spolupráci s firmou Beany připravujeme také cyklistické zdokonalovací víkendy a akce pro členy.

Předběžné objednávky nejpozději do 22. května zde:

 

cforms contact form by delicious:days

Jarní kondiční soustředění - všichni - od přípravky, předžactvo, žactvo. Bude se konat v termínu 5.-8. května v chatkách v kempu Sedmihorky u Turnova.

Soustředění přípravka a předžactvo - uskuteční se nakonec ve standardním termínu - t.j. přelomový týden. 28.7.-4.8. 2018, Homole u Jičína

Soustředění žactva - hlavní soustředění v Borovici - máme předběžně rezervovaný obdobný termín jako vloni - t.j. 11.-18. srpna. Příměstské soustředění se  začátkem prázdnin bude konat - termín přizpůsobíme většině. Více na schůzi LO.