Tréninky jsou vypsány v rozpise tréninků: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=9132. (Nezapomeňte kliknout na trénink - zobrazí se Vám podrobnosti - místo, popis, trenér atd.)

NOVÍ ČLENOVÉ: Od příštího týdne začínají tréninky nových členů - nejmenších dětí, který bude pravidelně v pátek od 15 hod. v tělocvičně Obchodní Akademie. Sraz rodičů s dětmi ve vstupní hale na recepci. S sebou věci na převlečení, sportovní boty na přezutí, pití. V hale je spíš tepleji - stačí tričko a kraťasy nebo tepláky.

Schůze proběhne až v týdnu od 23. října (nejprve musí proběhnout schůze výboru oddílu). Díky za pochopení. Schůzi se budeme z důvodu podzimních prázdnin snažit směřovat na 19 hod. na úterý 24.10. do zasedací místnosti Městského úřadu v Janských Lázních (pokud bude volná). Schůze bude na cca 1 hod.

Předběžný program:

- zhodnocení jarní a letní kondiční přípravy
- finanční přehled a hospodaření, s vyúčtováním K70MTB
- vyúčtování brigád
- ledovce a informace k nim
- doúčtování letních soustředění (vratky)
- členské příspěvky a permanentky, termíny plateb a odevzdání čipů
- tréninkový plán na zimu
- týmové oblečení a zimní materiál, servis lyží atd.

Zavzpomínejte na léto a koukněte na fotky ze soustředění žactva na Borovici - https://lyzarijanky.rajce.idnes.cz/Borovice_2017/.

Videa z vodních lyží nahraji postupně a zveřejním.

Výsledky naleznete v příloze. Zelená hodnota znamená zlepšení od jarních testů v květnu, červená zhoršení. Černá je stejná hodnota, nebo jarní absence testu. S výsledky budeme dál pracovat při podzimní přípravě (a zároveň je třeba zabrat i na dalších kroužcích a při individuálním tréninku). Výsledku budou po stažení z novinek trvale přístupné pod dokumenty zde: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=2161

  testy_podzim2017.pdf (43.9 KiB, 138 hits)

Upřesnění ledovců pro skupinu žactva: 1. ledovec je určen přednostně pro nácvik techniky a drilová cvičení. 2. termín i pro tréninkv tyčích. Děti, které pojedou pouze na 2. termín, budou trénovat pouze techniku a drilová cvičení v oddělené skupince a max trénink ve štětkách (projdou drilem jako na prvním termínu). Bohužel nácvik techniky na začátku sezóny nelze “přeskočit”.

Podzimní termíny ledovců pro přípravku, předžactvo a žactvo. Ledovce jsou přednostně určeny pro trénink závodících dětí.

5.-11. listopadu - Kaunertal - přípravka, předžactvo - rozježdění, technika, trénink OS ve štětkách. Přihlášeni: Kolbová, Kolb, Rybář, Tuček, Sedláček, Laura Kočí, Pour, Čámský, Smetánková, Smetánka, Vojta Kaczur
5.-11. listopadu - Kaunertal - mladší a starší žactvo - rozježdění, technika OS a SL, trénink obou disciplín ve štětkách. Přihlášeni: Černá, Hlízová, Kopecká, Čekaňáková, Kuba Filip, Aleš Kaczur
26.11.-2.12. - Kaunertal - mladší a starší žactvo - technika OS a SL, tyče, rozježdění SG. Přihlášeni: Moravec, Nikl, Černá, Hlízová, Folc, L. Kočí, Anton, Antoš, Kuba Mičánek, Nela Mičánková, Kuba Filip, Aleš Kaczur, Drahníková

Přihlášení zde: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=3726

Příměstské soustředění (žactvo, předžactvo) - termín 10.-14.7. - platba 1000 Kč (celé soustředění). Nevyřešené vratky:  O. Čámský (200,-), V. Frič (200,-), K.Matasová (200,-), B. Anton (560,-).

Homole u Jičína (přípravka, předžactvo) - 22.7. - 29.7. - platba 2800,- (celé soustředění), příp. 1400,- (polovina). Nevyřešené vratky M. Antoš nemoc (1400,-). Soustředění skončilo se schodkem -4.335,- Kč. Po dohodě s pokladní se nebude doplatek vybírat od členů, ale je uhrazeno z fondu klubu.

Borovice u Mnichova Hradiště (žactvo) - 12.8. - do 19.8. 2017 - platba -3200,-. Soustředění skončilo se schodkem 3.705,- Kč. Po dohodě s pokladní se nebude doplatek vybírat od členů, ale je uhrazeno z fondu klubu.

Všechna vyúčtování k nahlédnutí u pokladní Gábiny Matasové.