Treninky žactva - změny: úterý - horské kolo-teren.Sraz v 18 hod. na hristi v Janskych Laznich.,nebo v 18:15 ve Svobode u posty.Trenuje:Pavel,
středa - inline stezka - Hradec Králové,  odjezd v 16:00 z Janskách Lázní a 16:10 ze Svobody.

Rozpis tréninků na příští týden (rozklikněte obrázek).

Tréninky venku se konají pouze v případě příznivého počasí, v případě že si nejste jisti, volejte: 605173658.

plan43

Návrat ze soustředění je správně v pátek 8. července (čas návratu upřesníme během týdne)

Děti nezapomeňte s sebou tréninkové deníky (pokud jste již neodevzdali), kluci přilehlé plavky (bermudy nejsou v bazénu v Jičíně povoleny), 1 typ starého oblečení, které můžete použít na bahnitý závod (Gladiátor).

Prosím pomoc rodičů při koordinaci dopravy na soustředění a ze soustředění. Zkontrolujte, prosím, zda platí, jak je uvedeno, popř. doplňte (stačí sms zpráva - 605173658). Oddílová auta mají kapacitu celkem 14 dětí (musíme pobrat i vedoucí). Prosíme o pomoc při zajištění dopravy.

Oddílovými auty:

Tomáš Folc, Ludva Folc, Verča Drahníková, Matěj Sedláček, Daniela Kopecká, Eliška Hlízová, Kačka Matasová, Leny Fleischer, Naty Kornfeldová,  Pepa Bejdák,

Doprava sami:

Vojta Rybář, Tibor Tschoche, Teodor Tschoche, Míša Doubková, Anna Volšíková, Šimon Michálko, Matouš Michálko,  Kuba Mičánek, Nela Mičánková, Vojta Kaczur, Aleš Kaczur, Karolína Černá, Tomáš Černý, Markéta Vrábelová, Ema Kolbová, Honzík Kolb, Vojta Frič,  Filip Žemlička,

S ??:
David Kalyn, Šimon Tuček,  Laura Kočí,  Olda Čámský,  Leontýna Krudencová, Alka Kalyn

Kartičky pojištěnce kopie - mám, NENÍ TŘEBA DÁVAT (pouze v případě, že jste změnili pojišťovnu):

Tibor Tschoche, Filip Žemlička, Teodor Tschoche, Eliška Hlízová, Šimon Michálko, Matouš Michálko, Nela Mičánková, Fleischer, Markéta Vrábelová, Anna Volšíková, Leontýna Krudencová, Tomáš Folc, Karolína Černá, Vojta Frič, Kuba Mičánek, Verča Drahníková, Míša Doubková, Vojta Rybář, Šimon Tuček, Tomáš Černý, Laura Kočí, Olda Čámský,

Kartičky pojištěnce NEMÁM (prosím předejte kopii při odjezdu v pátek): David Kalyn,  Ema Kolbová, Honzík Kolb,  Pepa Bejdák, Vojta Kaczur, Aleš Kaczur, Matěj Sedláček, Ludva Folc, Kačka Matasová, Daniela Kopecká.

V úterý, popř. ve středu budu vybírat tréninkové deníky od závodníků z kategorií předžactvo a žactvo. Sečtěte si objemy a vyplněnou jarní kondiční přípravu (květen, červen) odevzdejte.

Odevzdávají všichni závodníci:

Fleischer, Mičánková, Kornfeldová, Kalyn, Moravec, Nikl, Anton, Kaczur, Matasová, Kafková

Mičánek, Filip, Frič, Folc, Kaczur, Čámský, Hlízová, Černá, Čekaňáková, Drahníková, Vrábelová, Kočí, Antoš, Krudencová, Bejdák

Prosím o podepsání a odevzdání dokumentu prohlášení závodníka pro nové závodníky, která musím odeslat do konce června.

ZATÍM ODEVZDALA POUZE Bára Bejdáková.

Martin Antoš, Veronika Antošová, Ema Kolbová, Leontýna Krudencová, Teodor Tschoche, Tibor Tschoche, Matěj Meisnar, Pepa Bejdák, Prokop Karmáček, Filip Žemlička

Stáhněte si zde:

Prohlášení závodníka

  prohlaseni-ad-cr.doc (33.0 KiB, 934 hits)

A také prohlášení závodníka FIS pro juniory, kteří se budou účastnit mezinárodních závodů: Fleischerová, Matas, Vydrová, Miškovská, Zdenda Tlachač.

Stáhněte si zde:

Prohlášení závodníka FIS

  prohl_zav_fis_2006-07.pdf (151.5 KiB, 31 hits)

V oddílové garáži už více než 14 dní leží 30 párů oservisovaných lyží. Vyzvedněte si, prosím, a uhraďte v tomto týdnu!

Zajistil jsem Vám odvoz, servis a zaplacení servisu (rozvážet domů Vám je už nebudu). Pokud to nezvládnete si lyže vyzvednout, vyklidíme lyže před garáž na parkoviště a můžete si je pak vzít už kdykoliv. Díky

Letošní soustředění proběhne ve znamení letních olympijských her. Těšit se můžete na olympijské sporty: atletika, badminton, basketbal, cyklistika, fotbal, gymnastika, házená, jachting, lukostřelba, plavání, plážový volejbal, stolní tenis,  střelba, tenis, triatlon, vodní pólo, zápas, ragby, házená.

Jednotlivci i týmy se utkají o přesné kopie olympijských medailí z Ria (84 medailí ve všech disciplínách!).

Trénujte a připravujte se na největší sportovní událost roku. Kdo ještě nemá tréninkový deník, rychle si ho vyzvedněte - bez kvalitní přípravy v konkurenci týmů z celého světa nemáte šanci:-)

Skupiny předžactva, mladšího žactva a staršího žactva si vedou tréninkové deníky. Každá skupina s odlišnými objemy. Kdo nemá ještě tréninkový deník (z těchto skupin), co nejrychleji si vyzvedněte u Pavla Š. a dopište si objemy od poloviny května. Tréninkové deníky budeme vybírat ke kontrole koncem června před prázdninami.

Deníky obsahují předepsané doporučené objemy podle ročního tréninkového plánu s kolonkami na doplnění vlastních odtrénovaných objemů. Dále kondiční a kompenzační cvičení a výsledky závodů a fyz. testů. Do tréninkového deníčku si doplňujete všechny odtrénované objemy - i z jiných sportovních kroužků a aktivit.

Všichni členové závodních skupin musí mít splněné jarní fyzické testy - od kategorie předžactva a starší. V případě, že někdo nestihl ani jeden termín z vypsaných fyz. testů, musí si zajistit individuálně, případně odevzdá výsledky testů z jiného sport. kroužku. Bez absolvování vstupních testů do začátku sezóny nemá tréninkový plán smysl. Díky za pochopení.

Roční tréninkový cyklus s rozepsanými objemy a tréninky v kondiční přípravě: květen - listopad pro skupinu mladšího a staršího žactva naleznete v menu TRÉNINKY a ROČNÍ TRÉNINKOVÝ CYKLUS.

Docházku na tréninky naleznete v menu TRÉNINKY a DOCHÁZKA.