V příloze níže naleznete dílčí výsledky a vyhodnocení podzimních fyzických testů. Zhodnocení-splnění limitů u starších skupin a porovnání zlepšení, případně zhoršení v podlesním sloupci.

Odevzdané tréninkové deníky s vlastní přípravou za období květen-červen má pouze Eliška Hlízová a Kája Černá.

V pátek bude poslední (3.) možnost splnit si fyzické testy a z časových důvodů budeme testovat pouze důležité vybrané disciplíny, případně doděláme testy, komu chybí. Testy budou společné pro všechny kategorie od 17h. na hřišti SK Janské Lázně.

  testy_podzim2019.pdf (64.4 KiB, 107 hits)

Kódová čísla:

Potvrzený zájem o vyřízení závodního čísla:

Folc, Čámský, Hlízová, Černá, Čekaňáková, Kočí, Drahníková, Tschoche, Smetánka, Kraus, Pour, Kolb, Zámostný, Tschoche Teo, Žemlička F., Folc L., Smetánková, Kočí B., Drbohlavová Linda, Drbohlavová L., Černý T., Černý Lukáš, Franková, Frank, Čámský V., Pavel Adam, Pavel Dominik, Pavlová Markéta, Havrdová, Antoš M., Kolbová, Matasová, Sedláček, Richter, Kalyn, Kalynová, Antonová, Šustrová, Havrdová, Štikarová T., Antoš, Kaczur Aleš, Kaczur Vojta, Rybář Vojta, Rybář Matyáš, Tuček

Nevyjádřili se:

Mičánek, Filip, Frič, Říha, Antošová, Mejsnar, Filipová, Pažoutová.

Prosím o vyjádření a případného nahlášení zájmu (nových dětí z kategorie přípravky) o závodění v zimní sezóně. Bez kódového čísla nelze startovat na žádných závodech SLČR. Prosíme - zvažte včas tuto skutečnost, řešit v zimě je již pozdě. Díky za pochopení a nahlášení nejpozději do konce týdne - 21.9.

Tradiční přespolní běh - “Běh za Muchomůrkou” bude v tradičním termínu v neděli 6. října v odpoledních hodinách. Podrobnosti zveřejníme.

Tréninky na týden jsou vypsány zde.

Během září bude klub vyřizovat a hradit závodní kódová čísla pro závodníky všech kategorií (kromě juniorů, kteří mají zařízené již z června). Na fyzických testech v příštím týdnu bude třeba nahlásit zájem o číslo, bez kterého není možné startovat na lyžařských závodech. Veškeré formality i platby zařizuje klub. Týká se kategorií přípravky, předžactva a žactva.

Zároveň připomínám povinnost závodníků odevzdat potvrzení od sportovního lékaře ne starší než 1 rok.

LYŽE JSOU K VYZVEDNUTÍ U PAVLA Š.  Prosím, na oddílový účet uhraďte uvedenou částku.

Čekaňáková - Rossignol Hero SL, SPX 10 - délka 149 cm - cena 6894,- (+56 poštovné)
Frank - Slalomky Rossignol 142 cm RRH04AF (složeno z RAHAF01 - Hero Athlete SL Pro + vázání FCHA077 NX JR 7 B 73 Black Iron). - cena 5994,- (+56 poštovné)
Tschoche - Rossignol Junior Race GS PRO: 2x 165cm - cena 11490,- (sleva za umístění) (+56 poštovné)
Drbohlavová - Rossignoll Hero GS - 158 cm - 6594,- (+56 poštovné)
Štikarová - Lyže RRH06DM 135 RAHDM03 HERO ATHLETE GS PRO + vázání FCHA077 NX JR 7 B73 Black Icon - 5994,- (+56 poštovné)
Štikarová -
Boty HERO WORLD CUP 70 SC - 4348,50
Štikarová -
batoh HERO ATHLETES BAG RKHB113 - 2093,-

Prosíme členy, kteří si objednali týmové oblečení o úhradu na oddílový účet. Oddíl už musel celou částku výrobci uhradit. V souboru níže jsou rozpočítané platby.

Jedná se o: Černá, Čekaňáková, Frank, Hlízová, Sedláček, Schreiberová, Štikarová, Tuček, Zámostný.

  VITALINI_platba_19.pdf (424.5 KiB, 52 hits)

img_3546Lyžařský oddíl přijímá během měsíce září nové členy do nejmenší lyžařské skupinky - děti ve věku 5-7 let. Podrobnosti naleznete v hlavním menu: NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ.

Organizační tým děkuje všem rodičům, kteří se účastnili v letošním roce po všech stránkách povedeného závodu Krkonošská 70 MTB. Díky všem rodičům i externím brigádníkům se organizace náročného závodu podařila na 1.
Především děkujeme všem, kteří pomáhali až do konce, kdy jsme uklízeli po závodě až do 20. hod. večer.

Speciální dík patří i všem maminkám, které napekly opravdu ukázkové buchty na občerstvovačky i do stánku na náměstí.

Prosím jen o kontrolu v evidenci zde: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=2226. Protože nakonec přišli pomáhat i rodiče, kteří se nepřihlásili předem, což bylo super. Také dáme s Gábinou dohromady seznam všech, které pekly buchty. Ale klidně se můžete také připomenout..

Díky