Poslední mazání - závody a vyhlášení spojené se zakončením sezóny předběžně plánujeme na jedno víkendové odpoledne 8.-9. dubna.
Výroční schůzi plánujeme na podvečer ve všední den - v týdnu před Velikonocemi 10.-14.4.

Obě akce upřesníme.

Tréninky na nejbližší týden - 20.-26. 3. jsou vypsané v kalendáři zde: Google kalendář s tréninky na nejbližší týden zde.

ZÁVODY HEAD VITALINI STOH - 25.-26.3. - pro přípravku a předžactvo - zatím nejsou zveřejněny propozice. Ale podle vypsaného závodu se v sobotu pojede obří slalom jednotlivců a v neděli vyřazovací paralel závod družstev. Oddíl pojede oba závody. Prosím o přihlášení na závody nejpozději do středy 22.3. a o přihlášení zvlášť na oba závody zde. Přihlášení na neděli se bude provádět v sobotu na závodech, děti zařadíme do týmů podle aktuálního pořadí.

Startovné předejte v průběhu týdne Pavlovi (na trénincích nebo individuálně). Ti, co jedou oddílovým autem, stačí s sebou. Startovné na sobotu - 200 Kč. Na neděli je startovné 100 Kč/jednotlivec. Peníze na permanentky: celodenní 350 Kč/den. Pokud budou zvýhodněné permanentky, zakoupíme u prezentace.
Odjezd oddílového auta, oba dny v 7:15 ze Svobody a 7:20 z Janských Lázní, popř. 7:30 z Černého Dolu.

Přihlášení:

SOBOTA - obří slalom
Filip Zámostný (A), Mičánek (A), Černá (A), Pour, Čámský (A), Kraus,  Drahníková, Říha, Kočí, Tuček, Kolbová, Kolb, Frič,

NEDĚLE - vyřazovací paralel
Mičánek (A), Černá (A), Tschoche (A), Pour, Čámský (A), Kraus, Drahníková, Říha, Kočí, Tuček, Kolbová, Kolb, Frič,

UPOZORNĚNÍ PRO ŽACTVO: finále Vist Cupu na Stohu bylo přesunuto až na 8.-9.4.

Závody se konají v termínu 1.-2. dubna. 1.4. je závod v kombinovaném závodě (s terénními překážkami a skoky) a 2.4. obří slalom. Závody jsou pro věkové kategorie 2003 - 2009. Tedy mladší žactvo, předžáci a přípravka.

Uzavřeno, závodníci jsou přihlášeni a ubytování zajištěno.

Přihlášeni: Šimon Tuček, Vojta Frič (+Martin Frič), Martin Antoš, Honza Kolb (+Michal), Kuba Mičánek, Kraus, Folc, Pour H. (+Aleš st.), Kuba Filip (+Jirka Filip), Drahníková.

Info o závodě zde:
http://www.kidstrophy.at/Lan/EN/ - najdete tam i plán trati skikrosu.

PŘEDBĚŽNÁ CENOVÁ KALKULACE: 170 EUR + 1000 Kč (zahrnuje: 3x ubytování, 3 dny permanentka na vleky, 2x startovné na závody, snídaně a svačiny v Rak., doprava odd. auty, jídlo-2x večeře + nakoupení na snídaně a svačiny), příspěvek na náklady trenéra/ů).

POJIŠTĚNÍ: všechny děti musí být pojištěny. Pokud chcete zařídit hromadné pojištění od Allianz, dejte vědět - nejpozději do pondělí.

Katalog v příloze:

  HEAD_RACING2017-18_-2.pdf (2.2 MiB, 58 hits)

.

Pro info a objednávky volejte Pavla (605173658)

Výsledky posledních závodů opět zamíchaly celkovým pořadím. V závodním kalendáři nás čekají poslední závody v sezóně, které ale budou rozhodovat. Přípravka a předžactvo pojede 25.-26.3. na Stohu finále Head Cupu a někteří začátkem dubna na Kids Trophy do Rakouska. Žactvo 1.-2.4. na Stohu finále Stockli Cupu. Pokud budeme schopni odjet závody na posledním mazání na sněhu, budou také započítány do celkového pořadí. Výsledky zde.

Z důvodu výrazného neočekávaného navýšení ceny za bundu i kalhoty od dodavatele, nebude klub zatím v současné chvíli objednávat žádné nové oblečení od tohoto dodavatele na další sezónu. Vedení klubu pozastavilo objednávku s tím, že bude nutné rozhodnout na výroční schůzi o přistoupení na toto navýšení nebo vypovězení spolupráce. Budeme čekat na výroční schůzi na hlasování valné hromady, která proběhne začátkem dubna.

Při objednávání lyží je nutné dodržet parametry pro jednotlivé disciplíny. Jinak se může stát, že pokud nesplní lyže parametry, dítě na nich nebude moct závodit. Jedná se o kategorii žactva - a především ročníky 2005, kteří nově přestupují.
obří slalom - poloměr lyže min. nebo rovno 17 metrů - R17
slalom - délka lyže 130 cm a delší
superobří slalom - pro starší žactvo - poloměr 30 metrů R30 a větší a délka >= 183 cm.

helma pro obří slalom musí splňovat novou normu ASTM 2040 a EN 1077 (třída A). Musí být vylepen štítek FIS.

Už máme potvrzené termíny všech hlavních soustředění.
5.-8. května - Malá Skála (jarní kondiční pro všechny skupiny)

začátkem července (bude upřesněno) - příměstské soustředění Janské Lázně

22. – 29.7.17 - Homole u Jičína (hlavní letní soustředění - přípravka a předžactvo)
12.-19.8. - sportovní areál Borovice  (hlavní letní soustředění - ročník 2005 a žactvo)
23.-27.8. - Pálava - windsurfingové soustředění pro všechny kategorie, vč. rodičů