Gratulujeme závodníkům, kteří reprezentovali náš klub na běžeckých závodech 28.8. v Teplicích nad Metují. Tomáš Folc - 3. místo v kategorii, Kája Černá - 4. místo v kategorii.

Pro ostatní, kteří se nemohli zúčastnit: V září tradičně testujeme a předvádíme, co jsme na jaře a v létě natrénovali. Závodů bude hodně: 3.9. Krkonošská 7MTB na kolech v Jankách, budeme opět objíždět nekteré závody ze Středečního poháru. Koncem září běžecký závod v Teplicích u Bišíku (Slunce kros) a vyřazovačka do schodů - Schodcross v Nové Pace, začátkem října Muchomůrka atd.

Příští víkend pořádáme cyklistické závody Krkonošská 70 MTB v Janských Lázních. Při závodě bude i cyklozávod pro děti, který tradičně jede spousta dětí z oddílu. Kategorie jsou od nejmenších dětí (odstrkovadla) až po starší žactvo. Pro děti bude připraven i doprovodný program na náměstí (pro případ, že rodiče budou jako pořadatelé na trati).

Nahlašte děti nejpozději do čtvrtka večer na  lyzari@skjanskelazne.cz  a já je pak hromadně zaregistruji do systému.

Závodníci!!! Na nejbližší kondiční závody v Teplicích jede za klub pouze Kája Černá a Viky Vydrová. Doufám, že na příštích závodech bude účast vyšší. Krkonošská 7 na kolech, kterou pořádáme 3.9., je minimálně pro závodníky povinná.

Tréninky v tomto týdnu v pátek 26.8. a oblíbený běžecký závod v neděli  28.8. v Teplicích n/M. Od příštího týdnu s příchodem školního roku zahajujeme pravidelné tréninky ve standardním rozpisu - tj. tréninky v úterý a pátek (pro každou skupinu) doplněné středečním kondičním tréninkem.

PÁTEK 26.8. - trénink kolo (trénink na závody: Krkonošskou 7MTB, která se bude konat následující víkend)
15:00 - přípravka - sraz u Lesního domu
16:00 - předžactvo - sraz u Lesního domu
17:30 - žactvo - sraz u Lesního domu

NEDĚLE - 28.8. - běžecké závody Bufo baby cros. Více o závodě zde: http://redpointteam.cz/beh-teplickymi-skalami/propozice/

Přihlášení smskou (605173658) nejpozději do čtvrtka 25.8.
Odjezd v neděli v 8:00 z JL a 8:10 ze Svobody.

Letos máme naplánovány celkem 3 výjezdy na ledovec určené pro závodní lyžaře:
23.-28. října - žactvo - Hintertux (Milan Hrdina, případně +Pavel Šedivý). Přihlášeni: Mičánková, Kaczur A.
12.-17. listopadu - předžactvo, přípravka, Kaunertal (Pavel Šedivý, Jirka Filip). Přihlášeni: Vrábelová, Hlízová, Rybář, Mičánek, Kaczur V., Kolb, Tuček, Kolbová
20.-25. listopadu - žactvo - Hintertux (Milan Hrdina). Přihlášeni: Mičánková, Kaczur A.

Přihlášky, prosím, přes mail: lyzari@skjanskelazne.cz nejpozději do 10. září, abychom mohli včas potvrdit rezervace ubytování a zajistit tréninkové pisty.

Dále se letos budeme snažit nově uskutečnit tréninkové soustředění začátkem prosince v ČR, které je ale reálné uskutečnit pouze v případě příznivých sněhových podmínek.

img_3546Lyžařský oddíl přijímá během měsíce září nové členy do nejmenší lyžařské skupinky - děti ve věku 5-7 let. Podrobnosti naleznete v hlavním menu: NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ.

Do 10. září mají přednostní možnost přihlašování místní děti z Janských Lázní, Svobody nad Úpou a Černého Dolu.

Dále s rozšířením klubu o snowboardový klub přijímáme nové členy - do tohoto kroužku -  děti ve věku 6-15 let (začátečníky i pokročilé).

Všichni stávající členové lyžařského oddílu budou moct v rámci všestranné přípravy navštěvovat i snowboardové tréninky.

Koordinační schůzka bude jako obvykle ve čtvrtek 1. září v kavárně Kolonáda v Janských Lázních v 19 hod.

Prosíme rodiče o nahlášení na organizaci závodu, který pořádá náš oddíl 3. září cyklistický závod. Na zajištění bezproblémového průběhu závodu potřebujeme 10 pořadatelů na přípravu startovního prostoru v pátek 2. září (od 15 hod.) a především 60 pořadatelů na sobotní závodní den. Přihlašujte se, prosím, zde. Díky.

Přihlášeni k 22.8.:

ĆTVRTEK: příprava prezentace: Bejdáková

PÁTEK: Hanka Doubková, Vít Žemlička, Olda Forbelský, meisnar jiří , meisnarova erika, Z. Čámský, Kopecká 2x, Bejdáková

SOBOTA:
Michal a Žaneta Rybářovi, Hanka Doubková, Magda a VíŤa Žemličkovi, Zbyněk Černý, Olda Forbelský, 3x Drahníkovi, Milan H, Renata H, Adelka H, Monika Loufkova, Šárka Kolbová, meisnar jiří , meisnarova erika, Kolb, 3x Zelenkovi, Z. Čámský, Světlana a Jura Antonovi, Aleš Moravec, 2x Vrábelovi, Marek Tuček, Nikol Michálková, Markéta Tučková, Hana Hlízová, Víťa a Olena Kalyn, Naďa Niklová, Fričová (občerstvovačka), Tschoche Tibor (občerstvení), Bejdáková, Kotroušová, Krausová 2x, Karmáčková,

Pro všechny děti oddílu (od nejmenších po juniory) máme připravené tréninkové kraťasy s logem oddílu. Děti, které byly na soustředění Homole u Jičína, je už dostaly. Ostatní si vyzvedněte buď na tréninku, nebo po dohodě s Pavlem (605173658).

Výdaje:
Ubytování a strava - 82.530,- Kč
Aquacentrum Jičín - 1.400,- Kč
Svačiny - 1.178,- Kč
Nafta oddílová auta - 2x 1.000,- Kč
Odměna externí trenéři - celkem 4.500,- Kč
Papírenské zboží - 400,- Kč

Kompletní vyúčtování včetně originálů všech dokladů budou uloženy u pokladní Gábiny Matasové.

Doplatky (ještě nevyřešené):

E. Hlízová - 160,- Kč
D. Kalyn - 160,- Kč
L. Kočí  - 160,- Kč
V. Rybář  - 160,- Kč
A. Kalyn - 900,- Kč
L. Fleischer - 900,- Kč + 300 Kč

Prosím o uhrazení. Díky PŠ