Rozpis tréninků na příští týden (klikněte na obrázek).

Skupina žactva je na ledovci. Nicméně tréninky jsou i pro tuto skupinu vypsané - pro případné členy ze skupiny, kteří nejeli do Rakouska.
plan49

Informace pro rodiče, kteří se nemohli zúčastnit:

Program:

- ledovce a info k nim a zásady chování dětí na ledovci. Rodiče byli poučeni o povinnostech dětí na ledovci a jejich očekávaném přístupu k tréninku.

- školení rozhodčích - zájemci o doškolení prosím ozvěte se: lyzari@skjanskelazne.cz. Přihlášeni: M. Tučková, N. Niklová, H. Doubková, H. Hlízová,
- finanční přehled a hospodaření, s vyúčtováním K70MTB. Přítomní byli informováni o stavu oddílového účtu ke dni a výsledku závodu Krkonošská 70 MTB (v případě zájmu o tyto částky, volejte Gábině)

- vyúčtování brigád. Evidenci brigád naleznete zde: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=4907

- členské příspěvky a permanentky, termíny plateb a odevzdání čipů. Výše členských příspěvků a poplatků za permice se nemění. Částky a evidenci plateb zde: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=1562. Všechny náležitosti MUSÍ být splněny nejpozději do 15. listopadu (všechny platby a odevzdaný čip). Po tomto termínu přijdete o šanci získat permanentku přes klub. Limit permanentek je 60 a přednostně mají nárok děti z Janských Lázní a Černého Dolu.

- tréninkový plán na zimu. Superpřípravka - trénink 2x týdně, přípravka - 2-3x týdně, předžactvo-závodní - 4-5x, žactvo-5-6x týdně a junioři individuálně.
- bundy Vitalini a další materiál. Bundy by dle zástupce firmy měly být vyrobeny v polovině listopadu, kalhoty do konce listopadu a softshell bundy začátkem prosince. Všechen další materiál by měl dorazit nejpozději do poloviny prosince.
- snowboardová skupina - možnosti pro členy. Prosíme o sdělení zájmu lyžařů o navštěvování SNB tréninků - mailem: lyzari@skjanskelazne.cz. SNB tréninky budou pravidelně 2x týdně, povedou je SNB instruktoři a budou primárně určené pro snowboarďáky. Ale i lyžaři na ně budou moct chodit v rámci všeobecné přípravy.
Materiál LEKI - hole a chrániče - letos bude přednostně vybavena novým materiálem skupina juniorů. Rukavice LEKI - i letos bude možné objednat si za zvýhodněné ceny přes Šárku rukavice - info v průběhu zimy.

Letos máme naplánovány celkem 3 výjezdy na ledovec určené pro závodní lyžaře:
23.-28. října - žactvo - Hintertux (Milan Hrdina, případně +Pavel Šedivý). Přihlášeni: Kaczur A., B. Anton, Kalyn, Kornfeldová, Nikl, Fleischer s ?
Pokyny zde:Odjezd 23.v nedeli rano plati.

  Pokyny_tux.pdf (62.2 KiB, 71 hits)


12.-17. listopadu - předžactvo, přípravka, Kaunertal (Pavel Šedivý, Bára Bejdáková, Jirka Filip). Kapacita naplněna. Přihlášeni: Vrábelová, Hlízová, Rybář, Mičánek, Kaczur V., Kolb, Tuček, Kolbová, Folc, K. Černá, T. Černý, Čekaňáková, Bejdák, Filip Kuba, Filipová Kačka, Kopecká, Čámský, Moravec, Antoš. Dospělí: Šedivý, Filip, Kaczurovi, Kolb, Mičánková, Čámský, Antoš

Pokyny zde:

  Pokyny_kaunertal.pdf (62.8 KiB, 68 hits)


20.-25. listopadu - žactvo - Hintertux (Milan Hrdina). Přihlášeni: Mičánková, Kaczur A., Kalyn, Naty Kornfeldová

Pokyny obdobné jako u ledovce 1 žactva.

Dále se letos budeme snažit nově uskutečnit tréninkové soustředění začátkem prosince v ČR, které je ale reálné uskutečnit pouze v případě příznivých sněhových podmínek.

Termíny zátěžového vyšetření:

14.12. ve 14.30 hod 3x: Markét Vrábelová, Vojta Nikl,Kaja Cerná
20.12. ve 14.30hod. 3x: Aleš Moravec,
21.12. ve 14.30 3x: Nela a Kuba Mičánkovi, Tom Folc

Pokud už víte, že preferujete nějaký termín, ozvěte se.

Objednáni: Daniela Čekaňáková, Vojta Nikl,  Markéta Vrábelová, Aleš Moravec,Kaja Černa,Anton Bohdan, Tomáš Folc, Kuba Mičánek, Nela Mičánková. Náhradníci: Eliška Hlízová, Leonard Fleischer.

Rodiče - pokud sháníte vybavení na zimu. Na podzimní schůzi oddílu, která se bude konat v průběhu října, plánujeme uspořádat burzu vybavení. Výzva je pro všechny, kdo sháníte, ale i pro Ty, kteří máte věci na prodej.

Stejně tak v oddílém skladu máme ještě k dispozici oddílové mikin, které jsme rozdávali vloni a ještě jich několik velikostí zbylo. Dál šusťákové čevené bundy AlpinePro, několik závodních kombinéz atd. Určitě připravte a vemte s sebou vše, z čeho Vám děti vyrostly a co chcete poslat dál.

V příloze naleznete výsledky fyzických testů - srovnání jarních a podzimních testů. Zelená hodnota je zlepšení vůči jaru a červená hodnota je zhoršení. S výsledky budeme dál pracovat v rámci podzimní přípravy a případně pro kontrolu provádět na trénincích další individuální testování. Zaměření tréninků u starších skupin na podzim je především na rychlostní a výbušně silové dovednosti.

  testy_2016.pdf (50.4 KiB, 222,936 hits)

Výdaje:
Ubytování a strava - 82.530,- Kč
Aquacentrum Jičín - 1.400,- Kč
Svačiny - 1.178,- Kč
Nafta oddílová auta - 2x 1.000,- Kč
Odměna externí trenéři - celkem 4.500,- Kč
Papírenské zboží - 400,- Kč

Kompletní vyúčtování včetně originálů všech dokladů budou uloženy u pokladní Gábiny Matasové.

Doplatky (ještě nevyřešené):

L. Kočí  - 160,- Kč
L. Fleischer - 900,- Kč + 300 Kč

Prosím o uhrazení. Díky PŠ