Objednáni: Daniela Čekaňáková, Vojta Nikl,  Markéta Vrábelová, Aleš Moravec,Kaja Černa,Anton Bohdan, Tomáš Folc.

Rozpis tréninků na příští týden (klikněte na obrázek).

Upozornění:
Fyzické testy
- je nutné, aby fyzické testy absolvovaly všechny děti - především závodníci ze všech kategorií. Tento týden mají možnost všichni závodníci (ze všech kategorií), kteří se nemohli zúčastnit testů minulý týden, přijít na testy společně s žactvem v pátek od 17 hod. do Obchodní Akademie. Bez absolvovaných podzimních testů a jarní+letní kondiční přípravy (tréninkový deník), nelze vzít děti na podzimní ledovce. Děti, které měly zhoršení testů, budou dělat před ledovcem opravný test z dané disciplíny. Odevzdejte prosím tréninkové deníky!

Nedělní běh - Muchomůrka: závod je vhodný pro všechny kategorie, letos budou opět nové tratě. Vyhrávají všichni!

plan155

Prosím rodiče o uhrazení viz. částky v příloze. Jsem domluven s Alešem, že vyberu hotově a předám mu osobně hotově. Prosím o předání přesné částky v nadepsané obálce na nejbližším tréninku. Díky za rychlé vyřízení.

  evidence_Pa_lava.pdf (126.2 KiB, 79 hits)

Žádáme rodiče, aby v průběhu tohoto týdne uhradili objednané oblečení na oddílový účet-217135926/0600 tak, aby platba byla připsána do pátku 23.září. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno. Prosíme všechny o včasnou platbu - celý proces vč. smluv, Dph, plateb do Itálie atd. není jednoduchý. V příloze Vitalini.pdf jsou sesčítané objednávky podle jmen. V další příloze pro Vaše nahlédnutí kompletní objednávka s ceníkem, jak šla dodavatelské firmě.

  vitalini.pdf (390.5 KiB, 204 hits)

  vitalini_zbozi.pdf (126.5 KiB, 117 hits)

Tradiční běh se koná v případě příznivého počasí v neděli 2. října v odpoledních hodinách. Pozor tentokrát netradičně bude start a cíl díky Tomášovi Zelenkovi v nádherném prostředí Farmaparku Muchomůrka. Ti, kteří ještě neznají - od Duncanu pokračujete dál směr Svoboda, případně ze Svobody pěšky od Promu, popřípadě si najděte na mapě zde . Po doběhnutí budou pro všechny závodníky připravené připravené buřty k opékání (kvalitní z “Temňáku”).Buřta vyhraje každý! Víc info v přiloženém plakátku.

mochomurka2016

Letos máme naplánovány celkem 3 výjezdy na ledovec určené pro závodní lyžaře:
23.-28. října - žactvo - Hintertux (Milan Hrdina, případně +Pavel Šedivý). Přihlášeni: Kaczur A., B. Anton, Kalyn, Kornfeldová, Nikl.
12.-17. listopadu - předžactvo, přípravka, Kaunertal (Pavel Šedivý, Bára Bejdáková, Jirka Filip). Kapacita naplněna. Přihlášeni: Vrábelová, Hlízová, Rybář, Mičánek, Kaczur V., Kolb, Tuček, Kolbová, Folc, K. Černá, T. Černý, Čekaňáková, Bejdák, Filip Kuba, Filipová Kačka, Kopecká, Čámský, Moravec. Dospělí: Šedivý, Filip, Kaczurovi, Kolb, Mičánková, Čámský.
20.-25. listopadu - žactvo - Hintertux (Milan Hrdina). Přihlášeni: Mičánková, Kaczur A., Kalyn, Naty Kornfeldová

Přihlášky, prosím, přes mail: lyzari@skjanskelazne.cz nejpozději do 10. září, abychom mohli včas potvrdit rezervace ubytování a zajistit tréninkové pisty.

Dále se letos budeme snažit nově uskutečnit tréninkové soustředění začátkem prosince v ČR, které je ale reálné uskutečnit pouze v případě příznivých sněhových podmínek.

Pro všechny děti oddílu (od nejmenších po juniory) máme připravené tréninkové kraťasy s logem oddílu. Děti, které byly na soustředění Homole u Jičína, je už dostaly. Ostatní si vyzvedněte buď na tréninku, nebo po dohodě s Pavlem (605173658).

Výdaje:
Ubytování a strava - 82.530,- Kč
Aquacentrum Jičín - 1.400,- Kč
Svačiny - 1.178,- Kč
Nafta oddílová auta - 2x 1.000,- Kč
Odměna externí trenéři - celkem 4.500,- Kč
Papírenské zboží - 400,- Kč

Kompletní vyúčtování včetně originálů všech dokladů budou uloženy u pokladní Gábiny Matasové.

Doplatky (ještě nevyřešené):

E. Hlízová - 160,- Kč
D. Kalyn - 160,- Kč
L. Kočí  - 160,- Kč
A. Kalyn - 900,- Kč
L. Fleischer - 900,- Kč + 300 Kč

Prosím o uhrazení. Díky PŠ