Pravidelné tréninky na lyžích se budou konat do Velikonoc - jak bude jezdit Skiresort.
PÁTEK 30.3. - týmové vyřazovací závody na Stohu pro PŘÍPRAVKU, PŘEDŽACTVO A ŽACTVO. Budeme nahlašovat 4-členné týmy. Podrobné informace o akci do konce tohoto týdne.

SOBOTA A NEDĚLE 31.3. - 1.4. - Finále Stockli CUP - ŽACTVO

O víkendu 7.4. nebo 8.4. - Akce pro všechny skupiny a rodiče - Poslední mazání -  Lyžařské zakončení závodní sezóny. Podle podmínek proběhne lyžařský závod Family Cup, závod ve skocích, krasojízdy, atd. Akce spojená se závěrečným posezením, vyhodnocením sezóny a vyhlášením soutěží.

V týdnu 9.-15. dubna proběhne volební výroční schůze - tentokrát s povinnou evidovanou účastí minimálně 1 zákonného zástupce trénujícího dítěte. Schůze bude volební a proto je nutné, aby se sešel maximální počet členů. Podrobný program a termín zveřejníme co nejdřív, tak abyste si volný čas mohli včas zařídit.

Pozn. - oddílové oblečení Vitalini. Oddíl bude pokračovat ve spolupráci s novým zastoupením firmy Vitalini, firmou Deal Partner. V současné chvíli vyjednáváme podmínky spolupráce a ceny. Předběžně počítejte s tím, že objednávky bude nutné řešit nejpozději do konce dubna. Podrobnosti na výroční schůzi.


Tréninky jsou vypsány v rozpise tréninků: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=9132. (Nezapomeňte kliknout na trénink - zobrazí se Vám podrobnosti - místo, popis, trenér atd.).

Víkendové rozpisy upřesněny v rozpise..

Průběžné výsledky po víkendu 10.-11.3  jsou zde: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=9606.

Ve výsledkách není zatím započítaný meziškolní závod O pohár Úpského údolí, protože nemám ještě zpracované výsledky.

Začátkem dubna proběhne výroční - volební schůze lyžařského oddílu. Letošní bude volební. Všichni členové (Filip Bejdák, Zdeněk Tlachač a Karel Kafka) odstupují ze svých funkcí, bude se tedy volit kompletně nové vedení. T.j. předseda a dva místopředsedové oddílu.
Prosíme všechny aktivní rodiče, kteří chtějí kandidovat na výše zmíněné funkce, aby zaslali info o své nominaci na oddílový mail: lyzari@skjanskelazne.cz. Všechny nominace, které dojdou do 15.3., zveřejníme  a z nich pak proběhne volba hlasováním všech členů na výroční schůzi. Prosíme rodiče o pečlivé zvážení, zda jsou ochotni věnovat svůj čas rozvoji a vedení klubu.

Jarní kondiční soustředění - všichni - od přípravky, předžactvo, žactvo. Bude se konat v termínu 5.-8. května v chatkách v kempu Sedmihorky u Turnova.

Soustředění přípravka a předžactvo - uskuteční se nakonec ve standardním termínu - t.j. přelomový týden. 28.7.-4.8. 2018

Soustředění žactva - hlavní soustředění v Borovici - máme předběžně rezervovaný obdobný termín jako vloni - t.j. 11.-18. srpna. Příměstské soustředění se  začátkem prázdnin bude konat - termín přizpůsobíme většině. Letos vychází svátky Husa a Cyrila na první týden - čtvrtek a pátek. Prosím také o zpětnou vazbu, zda do tohoto týdnu mám směřovat příměstské soustředění nebo ne. Kontaktujte Pavla (nejlépe sms).