Prosíme všechny členy oddílu, aby se nahlásili na pomoc při organizaci cyklistického závodu, který se bude konat v sobotu 4. září v Janských Lázních. Na sobotu budeme potřebovat cca 60 pořadatelů (celodenní akce). Na pátek 3. bude třeba cca 10 ideálně chlapů na stavbu prostor startu a cíle na náměstí během odpoledne.

Informační schůzka pořadatelů proběhne v týdnu před závodem.

Přihlašujte se, prosím na oddílový mail: lyzari@skjanskelazne.cz a upřesněte informace (počty a kdy můžete). Děkujeme

Závazně přihlášení na soustředění:

Jan Kolb, Tschoche Tibor, Tschoche Teo, Zítková Barča, Bednařík Jan, Drbohlavová Linda, Čámský Olda, Vojta Rybář, Tom Černý, Hlízová Eliška, Kaczur Vojta, Smetánka Mikuláš (dorazí v neděli), Kočí Laura, Černá Karolína, Folc Tom

Trenéři na soustředění: Pavel Šedivý a Filip Bejdák/Zdenda Šafář.

Na soustředění bude nutný PCR nebo antigenní negativní test. Nebo potvrzení o očkování nebo potvrzení o prodělání nemoci.

18.-22.8. - Pálava:

Sedláček (2 os.), Květkovský (zatím nepotvrzeno), Pavlovi (4 os.+ 1 na víkend), Drbohlavovi (3x), Kolbovi (2-3x), Krátký (4x - zatím nepotvrzeno), Matuška -  2x,  Jirečková  (2-4x), Čámský Olda, Žemlička Filip, Richter (2 os.), Zíková, Šedivý (2x)

Na soustředění bude zajištěn celodenní tréninkový program pro děti (windsurfing, paddle boardy, inline, cvičení, sportovní hry, tréninky. Rodičům zajistíme v případě zájmu výuku windsurfingu, případně mohou využít dalších možností pro sportování (beach volejbal, tenis, nohejbal, minigolf, paddle board, návštěvu sklípku, výlet parníkem atd. )

Soustředění a oddílové akce jsou vypsané v kalendáři zde.

O prázdninách se pravidelné tréninky nebudou konat. Konají se pouze oddílová soustředění.

Individuální tréninky:

PŘÍPRAVKA -  pravidelný denní pohyb formou: sportovní hry, výlety a túry, horské kolo (min. 10 km), běh, pravidelné protahování a posilování nezanedbávejte…
PŘEDŽACTVO - 3 km běh, 2x posilovací blok na 20 min. CORE, sportovní hry, horské kolo - 2x 15-20 km, horská túra apod.
ŽACTVO - běh - 5 km střední tempo (cca 30-35 min.),  2x posilovací blok na 30 min. CORE, inline - volná jízda (min. 60 min.), horské kolo - 2-3x min. 20 km, denně se protahujte…

O prázdninách budeme závodit formou individuálních závodů (výsledky nebudou vyhlašované, protože jsou neporovnatelné)

ZÁVOD 2 (probíhá od 12.7. do soustředění Homole - do 24.7.)

přípravka - horské kolo - uvést kolik jste ujeli a za jaký čas a v jakém místě to bylo  - pošlete do skupiny.

předžáci horské kolo - uvést kolik jste ujeli a za jaký čas a v jakém místě to bylo  - pošlete do skupiny.

žáci horské kolo - uvést kolik jste ujeli a za jaký čas a v jakém místě to bylo  - pošlete do skupiny.

V příloze naleznete seznam plateb příspěvků na nadcházející roční sezónu. V případě, že Vám není jasná platba případně zařazení do skupiny, obracejte se na Pavla (605173658).

Platbu hradíte do konce června na oddílový účet: 217 135 926/0600. Do zprávy uveďte jméno (jména) dítěte. A případně, že si odečítáte nějaký Váš přeplatek, uveďte za co ho zohledňujete. Aby se v tom pokladní vyznala. Přeplatky nebo nedoplatky Vám byly zaslané na Vaše emaily.

  Prispevky_2021_22.pdf (226.5 KiB, 271 hits)