plakat_vlockaZveme všechny dětské lyžaře (nejen závodníky) na 1. závod v této sezóně a zároveň rodiče na předvánoční posezení v baru na Duncanu. Akce se bude konat příští pátek na Duncanu v odpoledních hodinách. Závod je vhodný pro všechny dětské věkové kategorie - kdo vyjede vlekem nahoru a bezpečně dokáže sjet sjezdovku Duncan:-). Pro starší děti na slalomkách.
Touto akcí zahajujeme lyžařskou sezónu.
Přijďte si zazávodit…

Na Stohu se s největší pravděpodobností pojedou závody pouze ve slalomu - a to pouze po oba víkendové dny. Aktuálně přihlášeni jsou: Kuba Mičánek, Vojta Frič, Kája Černá, Daniela Čekaňáková, Kuba Filip, Aleš Moravec, Tom Folc, Vojta Nikl, Kačka Matasová.
Servis lyží: mazání - můžete odevzdat v pátek po tréninku. Na závod je nezbytně nutné mít nabroušené lyže - pokud lyže potřebují větší servis, dejte k Petrovi Holubovi nebo Milanovi Drahníkovi.

V sobotu odjezd oddílového auta v 6:45 ze Svobody, 7:00 Černý Důl. S sebou 250 Kč na startovné (1 závod) a peníze na permanentku, pokud nemáte Czech Ski Pass, 20 Kč na naftu, velkou svačinu, termosku atd. a samozřejmě veškeré vybavení na slalom.

Rozpis na následující týden.

Tréninky jsou vypsány v rozpise tréninků: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=9132. (Nezapomeňte kliknout na trénink - zobrazí se Vám podrobnosti - místo, popis, trenér atd.).
Nejmenší děti mají ještě trénink v tělocvičně - Duncan bude otevírat v následujícím týdnu, kdy půjdeme na lyže.
Předběžné rozdělení přípravky zde.

PLÁNOVANÉ SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ SEZÓNY - “První mazání” proběhne na Duncanu v pátek 22.12. předběžně od 14 hodin. Proběhne závod “O Vánoční vločku” v obřím slalomu pro všechny kategorie. Od nejmenších kategorií, kteří si mohou zkusit svůj první závod, až po nejstarší závodníky. Srdečně jsou zváni všechny děti, rodiče a trenéři, abychom správně nastartovali zimní sezónu.

PŘIHLÁŠENÍ NA ZÁVODY - UKZ STOH VE ŠPINDLU. Přihlašte se zde nejpozději do středy 13.12.

Kalendář závodů, na které předběžně pojedeme jako klub. Přihlášení na závody (vždy v týdnu před závodem) v menu TRÉNINKY a PŘIHLÁŠKA NA ZÁVODY
Předžactvo, přípravka
6.-7.1. - Leki Cup Šachty
20.-21.1. Head Cup Černý Důl
27.-28.1. Head Cup Pec pod Sněžkou
3.2. Leki Cup Studenov Rokytnice
17.2. Leki Cup Kamenec
3.3. Head Cup Herlíkovice
10.3. Head Cup Medvědín
17.-18.3. Head Cup finále Stoh
24.3.-25.3. - Kids Trophy Zauchensee

Žáci - kalendář závodů 2017/18 (nejsou zařazené republikové závody RKZ, které budeme řešit individuálně s nominovanými po 1. listině bodů)
16.-19.12. Stoh UKZ - SL, OS
3.-4.1 - Říčky UKZ - super obří slalom
13.-14.1. Stockli Cup Černý Důl UKZ - SL, OS
29.-31.1. Čenkovice ODM (pouze pro nominované)
10.-11.2. Herlíkovice UKZ - SL, OS
24.-25.2. Pec pod Sněžkou UKZ - SL, OS
24.3.-25.3. - Kids Trophy Zauchensee (pouze mladší žactvo)
31.3.-1.4. Stoh UKZ - SL, OS

Ledovec Kaunertal 2 skončil s velkým přeplatkem (oproti 1. termínu) především díky vlastnímu stravování a  levnějšímu ubytování i nižším personálním trenérským obsazením (2 trenéři). Vracet se bude 1400 Kč na člena a 54 Eura/ člena. Více v přiloženém souboru, kde jsou evidovány i další zatím nevyřešené vratky. I tento ledovec byl dotován oddílem - placena doprava oběma oddílovými auty v celkové částce 13535,- Kč jako podpora závodnímu lyžování.

  vratky.pdf (83.3 KiB, 32 hits)

Videa z ledovce naleznete zde: Ledovec Kaunertal 2018

Rozborové sekvence z ledovců pod jednotlivými závodníky zde: Závodní týmy.

Zapůjčení oddílového materiálu bude probíhat v příštím týdnu před tréninky. Závodící skupina mladšího a staršího žactva bude kompletně celá vybavena holemi na OS, holemi s chrániči na SL a chrániči na nohy na SL.
Závodícími předžactvu a přípravce vydáme v rámci kapacit hole na OS.

Pro Ty, kteří nemáte termín vyšetření v Jilemnici u Koldovského, máme domluvenou spolupráci v Summus Vita v Trutnově. Zájemci, pište na na oddílový mail. Domluvíme hromadný termín/termíny, které budou v první polovině ledna. Možná i v průběhu prosince.