Tréninky jsou vypsané v kalendáři zde.

Pozor - změna sobotního tréninku přípravky 1, předžactva a žactva v Peci. Trénink protáhneme a do Pece pojede skibusem. Nejdřív se pojedeme podívat na FIS závody juniorů a dospělých na Hnědý vrch. A pak od 10:30 trénink na Javoru 3. Podrobnosti odjezdů v kalendáři.

VÍKENDOVÉ ZÁVODY:
Leki cup - Šachty nad Jizerou - přípravka a předžactvo - pojedeme pouze v neděli, v sobotu budeme raději trénovat s časomírou
Přihlášeni: Roušal, Pichová, Jebavý, Šustrová, Antoš, Žemlička, Kolbová, Schreiberová, Štikarová.

Odjezd oddílového auta v 6:45 Trutnov, 6:55 Svoboda Prom, 7:15 Černý Důl. S sebou: 250 Kč startovné a 300 Kč na permanentku, svačinu a termosku s čajem.

ÚTERNÍ VIDEOROZBORY závodů v Černém Dole budou v tělocvičně ZŠ v úterý od 16:30-18:00. Vemte si i sportovní oblečení a podzimní tréninkové deníky k odevzdání trenérům!

Gratulace závodníkům, kteří reprezentovali náš klub tento víkend v Peci pod Sněžkou (žactvo) a Černém Dole (přípravka a předžactvo)

Pec pod Sněžkou

Honza Kolb - 1. místo
Honza Bednařík - 3. místo
Viky Dlouhá - 2. místo

Černý Důl

V kategorii předžactva - Ema Kolbová 3. místo a Matěj Sedláček 3. místo
V kategorii přípravka - Adam Pavel 2. místo

Fotky ze soboty: https://andy0777.rajce.idnes.cz/Head_Cup_Cerny_Dul_2022_1/

Fotky z neděle: https://andy0777.rajce.idnes.cz/Head_Cup_cerny_Dul_2022_2/

Výsledky zde: Svaz lyžařů ČR - Oficiální stránky Českého svazu lyžařů (czech-ski.cz)

Především pro rodiče menších dětí opět zveřejňujeme “Rodičovské desatero” Svazu lyžařů, které sepsal uznávaný metodik Vilém Podešva. Prosíme o přečtení a respektování.

  lyzovani.pdf (46.3 KiB, 267 hits)