Aktuální rozdělení do tréninkových skupin - od začátku tréninkového cyklu - května 2017 naleznete zde.

Kódová závodní čísla na zimní závodní činnost. Uhrazený poplatek za přidělené kódové číslo, podepsané prohlášení závodníka a aktuální prohlídku od sportovního lékaře jsou podmínkami pro účast na lyžařských závodech. Závodníci, kteří mají aktuálně přidělené kódové číslo - a automaticky jim uhradíme jsou v závodních týmech zde. Prosím rodiče, aby si rozmysleli, zda se dítě bude či nebude účastnit závodů. I v uplynulé sezóně byly děti ze seznamu, které neodjely ani jeden závod a oddíl za ně hradí zbytečně poplatek.

Zároveň prosba na rodiče, kteří nově chtějí umožnit svému dítěti účast na zimních závodech. Formality musíme vyřídit v průběhu června. Prosím, stáhněte si prohlášení závodníka, vyplňte a naskenované pošlete na oddílový mail.  Vše, nejpozději do konce května. Toto se týká pouze nových závodníků.

Fotky budou trvale ve fotogalerii. Na závodech proběhly lyžařské závody rodin na travních lyžích! Přímý odkaz zde: http://lyzarijanky1.rajce.idnes.cz/Posledni_mazani/

Prosíme všechny členy oddílu (vyjma juniorů), aby co nejdřív odevzdali zapůjčený oddílový materiál. Jedná se především o hole a chrániče Leki a také freestyle lyže. Musíme provést inventuru a nechat opravit případné defekty.
Jedná se o tyto hříšníky:
Zdenda Tlachač (OS120), Kornfeldová (OS, SL a chrániče),Fleischer  (OS, SL a chrániče), Mičánková  (chrániče), Filip (OS), Moravec  (OS, SL a chrániče), Kaczur Aleš (OS, SL a chrániče), Čekaňáková (OS), Tschoche (OS), Kaczur V. (OS), Smetánka (OS), Kafka M. (OS), Čámský (OS), Kočí (OS)

Přihlašování na soustředění zde: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=3726. Přihlášení nejpozději do neděle 28.4. Podrobné informace k soustředění jsou vyvěšeny. Max. možný počet přihlášených je 30.

Předjednaných je cca 10 lodí a i více pokud bude zájem, včetně vybavení (pádla, vesty, barely). V autocampu Rozkoš je domluvena možnost přespání v “horních chatkách” s topením. Předběžná rezervace je 20 míst k přespání (spaní je po 3 v jedné chatce).  U chatek je možno udělat oheň na opékání (palivové dříví je tam možno zakoupit).
V případě, že by nebyla v řece  voda vyrazilo by se pěšky, protože když zamluvíme chatky je potřeba je zaplatit předem a tak by byla škoda kdyby to propadlo.
Zájemci - prosíme o  závazné přihlášení nejpozději do středy 19.4.2017 nejlépe na tento email: hliza@trutnov.cz nebo SMS na mobil 773 778 446
Mapa autokempu Rozkoš
Co se týká ceny zájezdu tak tady něco pro náhled:
cena za loď na den        250,-Kč to je můj odhad ještě jsem se o ceně na pevno nedomluvili, lodě nám přivezou a odvezou z CK
cena za lůžko v chatce  130,- Kč (neobsazené lůžko 30,- Kč)
auto v kempu                  70,- Kč
pes                                  30,- Kč
pytel dříví v kempu          70,- Kč
Odjezd z Rozkoše v sobotu je možno autem nebo vlakem, případně je možné využít oddílové auto.

1. Vyhodnocení tréninkového roku v příloze:

  cinnost2017.pdf (236.4 KiB, 42 hits)

2. Kondiční tréninkový plán - po jarním kondičním soustředění začátkem května, začnou pravidelné tréninky pro všechny skupiny. Zahájeny fyzickými testy:
- přípravka - 2008 a mladší (včetně nových nejmenších dětí, tzv. superpříravky)
- předžactvo - 2006-2007
- žactvo - 2002-2005
Z důvodu malé účasti na schůzi, budou mít rodiče skupiny žactva znovu schůzku v květnu, kde bude konkrétně představen tréninkový plán pro tuto skupinu a výkonnostní nároky a požadavky na účast v kondiční přípravě.

3. Info o proběhlých závodech. Zúčastněnými rodiči bylo rozhodnuto, že v budoucnosti bude vyžadována povinnost členů účasti na minimálně jedné zimní brigádě. Nebude už možné splnit si účast pouze na K70MTB.
4. Účast na Valné hromadě Sportovního klubu v 18:30 21.4. v Omnii- přihlášeni: M. Frič, J. Miškovská, T. Němec, M. Bejdáková, S. Mičánková, P. Šedivý, J. Pourová, 2x Krausovi, Kopecký, Sedláček, Matasová. 
5. Jarní a letní soustředění - přihlašování zde: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=3726
6. Doplnění - je třeba neprodleně odevzdat zapůjčený oddílový materiál (LEKI), kdo tak ještě neučinil. U skupiny žactva je třeba odevzdat trenérům kopii zátěžové vyšetření od sportovního lékaře - z důvody individuální kondiční přípravy.

Na výroční oddílové schůzi 12.4. bylo zúčastněnými rodiči rozhodnuto, že v letošním roce klub nebude již jinak řešit situaci kolem zdražení oddílového oblečení. V příštím roce bude v případě požadavku rodičů připravovat spolupráci s jinými subjekty finančně přístupnými a ve stejném designu. Bude řešeno na podzimní schůzi klubu v říjnu. Barevně i vzorově oblečení musí korespondovat se současnými modely, kterých je v klubu cca 60 ks.

Pro rodiče, kteří si chtějí objednat oblečení Vitalini, prosíme, o zopakování objednávky.
Cena dětské bundy (vel. 4-14) je 5412,- Kč, dospělé velikosti za 6116,- Kč. Kalhoty (4-14 vel.) za 4447,-, větší za 4604,- Kč.
Pro Ty, kteří si chtějí objednat za tyto ceny, prosíme, objednejte nejpozději do konce dubna - do 30. dubna. Poté odešleme objednávku.

Případné reklamace oblečení, prosíme, také nejpozději do tohoto termínu. Budeme řešit hromadně za klub.

Tréninky v dubnu budou pouze v rámci ročního cyklu pro kategorie závodícího žactva a  předžactva formou regenerace a protahování. Všechny akce a případné události klubu sledujte v kalendáři zde. O akcích budeme informovat i zde v novinkách. O zahájení pravidelné kondiční přípravy v průběhu května a jarní a letní soustředění na výroční schůzi.