V úterý napadlo 10 cm sněhu, ale cesta nahoru bez problému a lyžování taky (jeli jsme později kvůli výpadku proudu v areálu). Žactvo trénuje obří slalom a techniku. Ostatní skupiny techniku. Navečer jsme byli v pronajaté tělocvičně zahrát si fotbal a protáhnout se.
Na fotce skupinka Jury.

img_45091

Tréninky v týdnu 11.11. se nebudou konat - všechny skupiny jsou na ledovci. Pouze superpřípravka a mladší přípravka bude mít trénink v pátek v Obchodní Akademii.

Holemi na obří slalom bude oddíl schopen vybavit komplet celou skupinu závodního žactva a předžactva. Rovněž závodící přípravka dostane v rámci kapacity hole na OS.

Materiál na slalom (hole s chráničemi a chrániče na nohy) má klub zatím stále v omezené míře a dostanou zatím pouze žáci s tréninkovými výsledky a účastí (tak , jak bylo uvedeno na schůzi):

Tschoche Tibor, Čámský, Drahníková, Kočí, Folc Tom, Čekaňáková, Černá, Hlízová.

Nová dodávka lyží je k vyzvednutí. Zároveň je k vyzvednutí i oblečení Vitalini, které dorazilo v pondělí. Vyzvedněte si u Pavla (605173658)

Pancierová (ještě z minulé dodávky) - RO-Hero Athlete Multievent Open (RAHAV01)+NX Jr 7 127 cm - 5394,- (+56 poštovné)

Hlízová - RO-Hero Athlete SL Pro +SPX 10 B73 bk/icon - 149 cm -  6894,-

Kraus - RO-Hero Athlete GS Pro+SPX 10 B73 bk/icon  - 165 cm - 6894,-
Mičánek - RO-Hero Athlete GS Pro+SPX 10 B73 bk/icon  - 165 cm - 6894,-

Kulhánková - RO-Hero Athlete Multievent +NX Jr 7 Lifter B73 bk/icon(FCHA076)-set - 141 cm - 5394,-Veškeré platby, jak bylo řečeno na schůzi, uhraďte nejpozději do 31.10. 2019. Uhraďte, prosím s předstihem, aby 31.10. byla platba již připsána na oddílovém účtu. Začátkem listopadu budeme vyřizovat hromadně permanentky a pozdní platby už bohužel nebudeme schopni zahrnout do objednávky na provozovatele Skiresortu. Díky za pochopení.
V menu PRO ČLENY a SEZNAM ČLENŮ je aktualizovaný k 25.10.  seznam členů s příspěvky. Dále zde naleznete všechny informace týkající se platby (č. účtu, atd.)

Informace pro nové členy - pro zařazení do databáze a vyřizování permanentky je nezbytné rychlé odevzdání přihlášky do klubu (pokud jste tak již neučinili). Je ke stažení zde:

  Prihlaska_oddil.pdf (231.5 KiB, 1,430 hits)

PROSÍME VŠECHNY ČLENY (kromě nováčků), ABY SI ZKONTROLOVALI EVIDENCI BRIGÁD - V PŘÍPADĚ ŽE MAJÍ EVIDOVANÝ DOPLATEK ZA NESPLNĚNÍ. A případně zaslali info na: lyzari@skjanskelazne.cz. Díky

Oddílová schůze se konala v pondělí 14.10. 19:00 v hotelu Omnia.

V příloze naleznete zápis ze schůze. Prosíme rodiče, kteří se nemohli zúčastnit, aby si ve vlastním zájmu pečlivě pročetli.

Platby ročních poplatků se budou hradit nejpozději do 31.10. Seznam s předepsanými platbami zveřejníme.
Platba se skládá z těchto položek:
1. uhrazení POLOVINY tréninkového poplatku - podle skupiny, v které dítě trénuje viz.  menu PRO ČLENY a SEZNAM ČLENŮ.
2. poplatek za permanentku (kdo má zájem)
3. případné uhrazení doplatku za nesplnění brigád za loňský rok (netýká se nevých členů)

+ je nutné odevzdat loňský čip, nebo v případě nového + 50 Kč.

  SCHUZE_PODZIM_2019.pdf (313.1 KiB, 136 hits)


Výdej LEKI materiálu
Jak bylo uvedeno na schůzi, oddílový materiál bude přednostně vydán dětem, které si ho zaslouží. A budou ho, díky pravidelné celoroční přípravě a zlepšení, reprezentovat. Ostatní ho dostanou v případě, že zbyde (oddíl disponuje kolem 40 LEKI holí - na většinu se dostane - všechny samozřejmě rozdáme)

žactvo:

Tschoche Tibor, Čámský, Drahníková, Kočí, Folc Tom, Čekaňáková, Černá, Hlízová

předžactvo:

Kolb, Drbohlavová Linda, Tschoche Teo

Za vedení oddílu: Zbyněk Černý, Michal Kolb, Hanka Turečková, Pavel Šedivý, Dáša Berrová