Tréninky na týden jsou vypsané zde.

Akce a tréninky o letních prázdninách:

1. Letní soustředění - přihlašování na všechny akce nejpozději do 30.6., pak závazně potvrzujeme počty. POZOR - platí i pro podzimní ledovce. Soustředění jsou vypsány včetně podrobných pokynů.

2. Pravidelné tréninky se o prázdninách nekonají, ale plánujeme několik akcí - sledujte novinky na webu
3. Individuální tréninkové objemy pro skupinu žactva budu každý víkend zveřejňovat zde. Kdo nemá, vyzvedněte si na tréninku kompletní tištěný tréninkový plán na prázdniny.
4. turistika a přespání na horské chalupě Děvín v Modrém Dole nad Pecí. Akce je sice součástí příměstského soustředění žactva, ale kdo chce zažít neopakovatelnou atmosféru Děvína, připojte se na výstup k nám. Vyrazíme ve středu 3.7. v podvečer z Pece, přespíme v chalupě (spacáky s sebou) a dopoledne další den sestup. Malé děti prosím pouze v doprovodu s rodičem. Prosím o zprávu sms (605173658) pro koordinaci.

5. Trénink rovnováhy na paddle boardech na Dolcích. S Ondrou Mošťou připravujeme koncem července (ještě před Homolí) trénink na paddlech na Dolcích v Trutnově. Sledujte v průběhu července upřesnění.

6. Příměstské soustředění žactva 1.-4.7. - předběžný program (přesně bude vypsán nejpozději v sobotu)

- pondělí a úterý - ráno dvoudenní výjezd do Nového města pod Smrkem s přespáním ve stanech
- středa - předběžně vodní lyže a inline trénink v HK, odpoledne návrat a výšlap na horskou chatu Děvín s přespáním
- čtvrtek - dopoledne sestup do Pece, odložení batohu a rychlovýstup s holemi nalehko na Sněžku

Předepsaný minimální tréninkový objem žactva na týden 24.6.-30.6. (pro Ty, kteří ještě nemají tištěnou verzi tréninkového deníku):

Mladší žactvo
- kolo MTB - 1,5 hod. -  18-20 km
- běh 30 min. - 3-4 km
- sportovní hry - min. 1 hod.
- posilování - 1×20 min.
- strečink - 2-3x 10 min.
- inline brusle - 1,5 hod.
+ odtrénování videovýzvy - na WhatsAppu žákovské skupiny

Starší žactvo
- kolo MTB - 1,5 hod. -  18-20 km
- běh 30-40 min. - 4-5 km
- sportovní hry - min. 1 hod.
- posilování - 2×20 min.
- strečink - 2-3x 10 min.
- inline brusle - 1,5 hod.
+ odtrénování videovýzvy - na WhatsAppu žákovské skupiny

V menu TRÉNINKY a SOUSTŘEDĚNÍ se můžete přihlašovat na letní soustředění a na ledovce. Prosíme rodiče aby dodrželi termín přihlašování do konce června a plateb za soustředění do 10.7. Usnadní nám to práci při zajišťování ubytování, na ledovců pist a celkově organizaci. Především prosím věnujte pozornost přihlašování na podzimní ledovce.

Zároveň jsou zveřejněné podrobné pokyny pro hlavní soustředění - Homoli a Borovici.

V příloze naleznete výsledky jarních obecných fyzických testů. U skupin žactva jsou zeleně uvedené limity u jednotlivých kategorií. A červeně pak vyznačené hodnoty, které závodník na jarních testech nesplnil a musí vykázat zlepšení do podzimních testů. Ty se budou konat v září.
Kdo z kategorie žactva nebo předžactva (závodníci) nebyl schopen dorazit ani na jeden ze 3 termínů,  si změří testy individuálně a dodá na oddílový mail: lyzari@skjanskelazne.cz.

  testy_jaro2019.pdf (59.9 KiB, 112 hits)

V příloze je zápis z výroční schůze lyžařského oddílu.

Z důvodu inventur majetku je nutné odevzdat veškerý zapůjčený oddílový materiál. Věnujte této informaci, prosím, pozornost. Odevzdávat se bude na jarních fyzických testech v květnu, které jsou pro všechny závodníky povinné. Budeme se snažit uspořádat dva termíny.
Je nutné odevzdat veškerý materiál LEKI - hole, chrániče, apod. Kdo neodevzdá, nebude mít nárok na zapůjčení pro další sezónu a materiál musí uhradit v plné výši klubu. Díky za pochopení.

  schuze_LO_jaro.pdf (211.9 KiB, 101 hits)