LETNÍ A PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Přihlašování na soustředění na oddílový mail: lyzari@skjanskelazne.cz.

VŠICHNI (přípravka, předžactvo, žactvo, příp. i rodiče):
19.-22.června Běleč nad Orlicí (vodácké a sportovní soustředění)
Pokyny zde:

  pokyny_belec_2020.pdf (103.2 KiB, 291 hits)

Přihlášeni: Iva Pavlová, Dominik Pavel, Adam Pavel, Markéta Pavlová, Zuzka Schreberová, Vojta Rybář,  Matyáš Rybář, Klára Havrdová, Andrea Pichová, Hanka Tschoche, Tibor Tschoche, Teodor Tschoche, M. Jašek, M a M. Frankovi (SO a NE), 3x Drbohlavovi, Ela Hlízová, Amálka a Lena Kornfeldovy, Sofka Richtrová, Cyril Šťastný, Matěj Sedláček, Honza Kolb, Emča Kolbová, Aleš Kopecký, Danča Kopecká, Kája Tom a Lukáš Černí, Tom Folc,Ludva Folc, Nika Anton,Vitalina Kalyn,David Kalyn, Filip a Vincent Žemličkovi, Terka Štikarová, Kuba a Jarda Roušal, Olda a Viktor Čámský, A. Šustrová (19.-21.6.), Smetánková, 2x Kapuciánovi, Hanka Soukupová

PŘÍPRAVKA A PŘEDŽACTVO
25.7.-1.8. Homole u Jičína
Pokyny zde:

  pokyny_homole2020.pdf (78.7 KiB, 248 hits)


Přihlášeni: Andrea Pichová, Markéta Pavlová, Zuzana Schreiberová,  Vojta Rybář,  Matyáš Rybář, Klára Havrdová, Amálka Šustrová, Laura Drbohlavová, Dominik a Adam Pavlovi, Sofka Richtrová, Matěj Sedláček, Emča Kolbová, Aleš Kopecký, Lukáš Černý, Ludva Folc, Nika Anton,David Kalyn, Filip a Vincent Žemličkovi, Matyáš Hák, Terka Štikarová, Kryštof Štikar (3 dny), Amálka Šustrová, Kuba Roušal, Viktor Čámský, Smetánková, B. Kočí, Kryštof Milfait, Antoš Maty, Adam Richter,

22.-26.8. Pálava - windsurfing
Přihlášeni: 3x Drbohlavovi, 4x Pavlovi, 2x Sedláček, 4x Folc, 3x Žemličkovi, 5x Mičánkovi, 3x Čámský,
14.-20.11. Kaunertal Rakousko
Přihlášeni: Matěj Sedláček, Emča Kolbová, Matyáš Antoš, F. Žemlička, 2x Frankovi (+rodič), Štikarová, Ludva Folc, D. a A. Pavlovi, V. Čámský, Laura Drbohlavová, Teodor Tschoche, Kornfeldova + rodič.

ŽACTVO
6.-10.7.  Janské Lázně - příměstské - žactvo a předžactvo
Program během června
Přihlášeni: Verča Drahníková, Linda Drbohlavová,  Ela Hlízová, Honza Kolb, Danča Kopecká, Kája a Tom Černí, Tom Folc, Olda Čámský, Kalyn, Kočí, D. a A. Pavlovi, Tibor a Teodor Tschoche, Honza Pour,  F. Žemlička,  M. Smetánka, M.Franková, M. Sedláček, Štikarová, Folc L. Laura Drbohlavová, Ema Kolbová,
1.-8.8. Teplice nad Metují
Pokyny zde:

  Teplice_pokyny.pdf (53.7 KiB, 204 hits)


Přihlášeni: Verča Drahníková, Linda Drbohlavová,  Ela Hlízová, Honza Kolb, Danča Kopecká, Kája a Tom Černí, Tom Folc, Olda Čámský, Smetánka, Soukupová, Kočí, Tibor Tschoche, Honza Pour, B. Zítková, V. Kaczur, M. Antoš
22.-26.8. Pálava - windsurfing
Přihlášeni:
28.10.-1.11. Kaunertal Rakousko
Přihlášeni: Verča Drahníková,  Ela Hlízová, Kája Černá, M. Smetánka, Kolb, Linda Drbohlavová
14.-20.11. Kaunertal Rakousko
Přihlášeni: Ela Hlízová, Kája Černá, M. Smetánka,  Kolb, M. Antoš, H.Pour, O. Čámský, Linda Drbohlavová
2.-8.12. Kaunertal Rakousko
Přihlášeni: Verča Drahníková,  Ela Hlízová, Kája Černá, M. Smetánka, Kolb, M. Antoš, H. Pour, O. Čámský, Linda Drbohlavová, Tibor Tschoche