Lyžařský oddíl jako každý rok přijímá nové členy do nejmenší skupiny mladší přípravka. Přednost mají děti s trvalým bydlištěm v Janských Lázních, Svobodě nad Úpou, Horním Maršově nebo Černém Dole.

Přijímáme děti do nové nejmenší skupiny ve věku 5-6 let. Předpokládáme alespoň základní dovednost lyžování a používání vleku. Max. kapacita dětí ve skupině nejmenších dětí (5-6 let) je 12 dětí. Trenéři s kvalifikací zajišťují celoroční sportovní náplň. S námi se Vaše děti naučí nejen lyžovat, ale i další sporty jako např. lezení na skalách, orientační běh, tradiční i méně tradiční míčové hry, jízdě na kolečkových bruslích, vodních lyžích a další. Pravidelné tréninky nejmenších dětí začínají od října a v podzimním období budou jednou týdně (pátek odpoledne), v zimě pak 2x týdně (středa odpoledne a sobota ráno). Informační schůzka rodičů nových členů bude předběžně ve středu 25. září v 19 hod. v kavárně Kolonáda v Janských Lázních. Pravidelné tréninky začínají od října.

Zájemci zašlete, prosím, předběžný zájem na oddílový mail: jméno a příjmení dítěte, datum narození, trvalé bydliště a kontakt na zákonného zástupce.

Další informace mailem: lyzari@skjanskelazne.cz nebo na tel. 605173658 (Pavel Šedivý).