Průběžné výsledky podzimní soutěže

VÝZVA 4 - přeběhy mezi židlemi

PŘÍPRAVKA

1. A. Pavel - 18 - 17b
2. M. Pavlová - 15 - 16b
2. B. Boříková - 15 - 16b
3. T. Štikarová - 14 - 15b
4. E. Niklová  - 13 - 14b
5. K. Štikar - 12 - 13b
5. K. Roušal - 12 - 13b
5. S. Richtrová - 12 - 13b
6. V. Zajíc - 11 - 12b
6. K. Jirečková - 11 - 12b
6. R. Moštěková - 11 - 12b
6. K. Havrdová - 11 - 12b
6. A. Šustrová - 11 - 12b
6. Z. Schreiberová - 11 - 12b
7. K. Kapuciánová - 10 - 11b
7. E. Košťálová - 10 - 11b
8. M. Moštěk - 9 - 10b

PŘEDŽACTVO

1. M. Sedláček - 30 - 9b
2. F. Žemlička - 25 - 8b
3. A. Kornfeldová - 22- 7b
3. M. Antoš - 22 - 7b
3. T. Tschoche - 22 - 7b
4. L. Drbohlavová - 20 - 6b
4. K. Milfait  20 - 6b
4. L. Jirešová - 20 - 6b
4. E. Kolbová - 20 - 6b

ŽACTVO

1. V. Kaczur - 36 - 11b
2. V. Drahníková - 34 - 10b
3. H. Kolb - 33 - 9b
3. M. Antoš - 33 - 9b
4. T. Tschoche - 31 - 8b
4. K. Černá - 31 - 8b
4. O. Čámský - 31 - 8b
4. E. Hlízová - 31 - 8b
5. H. Pour - 30 - 7b
6. L. Drbohlavová - 28 - 6b
7. M. Smetánka - 27 - 5b

VÝZVA 3 - výdrž se zavřenýma očima v pozici čápa

PŘÍPRAVKA
1. Berenika Boříková - 212,4 - 17b.
2. Terka Štikarová - 179 - 16b
3. Amálka Šustrová - 133 - 15b
4. Pavel Adam - 124 - 14b
5. Sofka Richtrová - 109 - 13b
6. Klára Havrdová - 108 - 12b
7. Markéta Pavlová  - 103 - 11b
8. Viktor Čámský - 93 - 10b
9. Rozárka Moštěková - 73,5 - 9b
10. Kristýna Jirečková - 72 - 8b
10. Eliška Košťálová -  72  - 8b
11. Matěj Hák - 70 - 7b
12. Matěj Moštěk - 58,5 - 6b
13. Kuba Roušal - 54 - 5b
14. Evelína Niklová - 44 - 4b
15. Kryštof Štikar - 42 - 3b
16. Kristýna Kapuciánová - 21 - 2b
17. Viktor Zajíc - 19,4 - 1b

PŘEDŽACTVO

1. Laura Drbohlavová - 247 - 7b
2. Kryštof Milfait - 111 - 6b
3. Mates Sedláček - 93 - 5b
4. Mates Antoš - 74 - 4b
5. Filip Žemlička - 70 - 3b
6. Lucie Jirešová - 59 - 2b
7. Teodor Tschoche - 58 - 1b

ŽACTVO
1. Vojta Kaczur - 204 - 10b
2. Olda Čámský - 139 - 9b
3. Jan Kolb - 136 - 8b
4. Laura Kočí - 119 - 7b
5. Tibor Tschoche - 116 - 6b
6. Karolína Černá - 109 - 5b
7. Honza Pour - 103 - 4b
8. Veronika Drahníková - 98 - 3b
9. Eliška Hlízová - 93 - 2b
9. Martin Antoš - 93 - 2b
10. Linda Drbohlavová - 40 - 1b

VÝZVA 2 - skoky přes švihadlo

PŘÍPRAVKA
1.
Adam Pavel - 70 - 16b
2. Kristýna Jirečková - 67 - 15b
2. Terka Štikarová - 67 - 15b
3. Eliška Košťálová - 66 - 14b
4.  Viktor Zajíc - 54 - 13b
4.  Berenika Boříková - 54 - 13b
4.  Sofka Richtrová - 54 - 13b
5.  Amálka Šustrová - 53 - 12b
6.  Kuba Roušal - 52 - 11b
7.  Klára Havrdová - 45 - 10b
7.  Kristýna Kapuciánová - 45 - 10b
8.  Ája Pichová - 42 - 9b
9.  Rozárka Moštěková - 41 - 8b
10.  Markéta Pavlová - 38 - 7b
11.  Zuzka Schreiberová - 28 - 6b
12. Evelína Niklová - 27 - 5b
13.  Kryštof Štikar - 20 - 4b
14.  Matěj Moštěk - 14 - 3b

PŘEDŽACTVO

1. Kryštof Milfait - 132 - 11b.
2. Laura Drbohlavová - 130 - 10b.
3. Lucie Jirešová - 128 - 9b
4. Ema Kolbová - 120 - 8b
5. Filip Žemlička - 119 - 7b
6. Matěj Sedláček - 117 - 6b
7. Amálka Kornfeldová - 115 - 5b
8. Mates Antoš - 113 - 4b
9. Terka Štikarová - 112 - 3b
10. Teodor Tschoche - 108 - 2b
11. Viktor Čámský - 73 - 1b

ŽACTVO
1. Karolína Černá - 267 - 10b
2. Jan Kolb - 264 - 9b
3. Tibor Tschoche - 260 - 8b
3. Veronika Drahníková - 260 - 8b
4. Eliška Hlízová - 257 - 7b
5. Martin Antoš - 251 - 6b
6. Laura Kočí - 250 - 5b
7. Olda Čámský - 247 - 4b
8. Vojta Kaczur - 180 - 3b
9. Linda Drbohlavová - 152 - 2b
10. Jan Pour - 139  - 1b

VÝZVA 1 - přeskoky vymezeného prostoru na čas

PŘÍPRAVKA

1. Adam Pavel - 6:15 = celkem 21 bodů
2. Kristýna Jirečková - 6:57 = celkem 20 b.
3. Berenika Boříková - 6:85 = celkem 19 b.
4. Sofka Richtrová - 7:06 = celkem 18 b.
5. Matěj Rybář - 7:13 = celkem 17 b.
6. Terka Štikarová - 7:16 = celkem 16b.
7. Eliška Košťálová - 7:31 = celkem 15b.
8. Kuba Roušal - 7:34 = celkem 14b.

9. Matyáš Hák - 7:85 = celkem 13b.
10. Viktor Čámský - 7:89 = celkem 12b.
11. Rozárka Moštěková - 7:93 = celkem 11b.
12. Vincent Žemlička - 7:95 = celkem 10b.
13. Markéta Pavlová - 8:14 = celkem 9b.
14. Kristýna Kapuciánová - 8:49 = celkem 8b.
15. Zuzka Schreiberová - 8:59 = celkem 7b.
16. Viktor Zajíc - 8:70 = celkem 6b.
17. Klárka Havrdová - 8:84 = celkem 5b.
18. Andrea Pichová - 8:89 = celkem 4b.
19. Kryštof Štikar - 9:38 = celkem 3b.
20. Matěj Moštěk - 9:75 = celkem 2b.
21. Evelína Niklová - 10:00 = celkem 1b.

PŘEDŽACTVO

1. Filip Žemlička - 10:13 = celkem 6b.
2. Teodor Tschoche - 11:13 = celkem 5 bodů
3. Amálka Kornfeldová - 11:38 = celkem 4 b.
4. Ema Kolbová - 11:53 = celkem 3b.
5. Matěj Sedláček - 11:63 = celkem 2b.
6. Lucka Jirečková - 12:45 = celkem 1b.

ŽACTVO

1. Tibor Tschoche - 15:55 = celkem 11 bodů
2. Vojta Kaczur - 15:90  = celkem 10 b.
3. Laura Kočí - 16:01 = celkem 9b.
4. Honza Kolb - 16:19 = celkem 8b.
5. Kája Černá - 16:67 = celkem 7b.
6. Olda Čámský - 17:13 = celkem 6b.
7. Mikuláš Smetánka - 17:47 = celkem 5b.
8. Linda Drbohlavová - 18:82 = celkem 4b.
9. Aleš Kaczur - 19:20 = celkem 3b.
10. Ela Hlízová - 19:20 = celkem 3b.
11. Verča Drahníková - 20:28 = celkem 2b.