Kategorie přípravka dívky (ročníky 2008 a mladší):

1. Ema Kolbová - 29:05
2. Verča Antošová - 31:75
3. Šárka Smetánková - 32:04
4. Linda Drbohlavová - 35:54
5. Ema Kulhánková - 36:67
6. Tereza Štikarová - 36:82
7. Maruška Turečková - 37:40
8. Laura Drbohlavová - 39:39
9. Martina Franková - 40:03
10. Sofie Richterová - 42:55
11. Ivana Jakym - 45:15
12. Nikolka Anton - 1:03,55
13. Kristýna Kapuciánová - 1:18,03
14. Klára Zmatlíková - 1:18,76

Kategorie přípravka chlapci (ročníky 2008 a mladší):
1. Kuba Adamec - 27:33
2. Honza Kolb - 28:09
3.Filip Žemlička - 28:95
4. Láďa Kotouček - 29:76
5. Adam Richter - 32:05
6. Matěj Sedláček - 32:43
7. Matěj Meisnar - 32:55
8. Filip Zámostný - 32:72
9. Adam Dlabal - 35:47
10. David Kalyn - 34:60
11. Teodor Tschoche - 34:65
12.David Němeček - 39:32
13. David Zámostný - 41:00
14. Viktor Čámský - 41:87
15. Michal Frank - 45:72
16. Olda Forbelský - 51:37
17. Prokop Karmáček - 59:96

Kategorie předžákyně (ročníky 2006 - 2007):

1. Veronika Drahníková - 26:20
2. Nikol Flečková - 27:31
3. Ema Němečková - 29:30
4. Ema Pilařová - 29:48
5. Natálie Jandová - 30:41
6. Markéta Forbelská - 37:55

Kategorie předžáci (ročníky 2006 - 2007):

1. Tibor Tschoche - 27:80
2. Vojta Kaczur - 28:19
3. Kuba Kraus - 28:33
4. Olda Čámský - 28:53
5. Mikuláš Smetánka - 29:00
6. Jan Pour - 29:43
7. Josef Bejdák - 30:03
8. Tomáš Černý - 30:34
9. Matěj Hanák - 32:76

Kategorie žákyně (ročníky 2005 - 2002):

1. Klára Kotoučková - 27:23
2. Kačka Matasová - 27:55
3. Kája Černá - 28: 35
4. Danča Čekaňáková - 28:96
5. Eliška Hlízová - 28:98
6. Danča Kopecká - 30:72
7. Veronika Zámostná - 31:67

Kategorie žáci (ročníky 2005 - 2002):

1. Tomáš Šitina - 26:50
2. Vojta Frič - 27:07
3. Vojta Pirožek - 27:45
4. Aleš Kaczur - 27:58
5. Martin Antoš - 27:62
6. Vojta Nikl - 27:93
7. Tomás Folc - 27:97
8. Bohdan Anton - 28:75
9. Denis Maxa - 29:31
10. Jakub Mičánek - 29:88
11. Aleš Moravec - 48:82

Kategorie SNOWBOARD:

1. Bára Zítková - 47:21
2. Hana Soukupová - 47:22
3. Adam Richter - 48:25