V průběhu prázdnin budeme pro skupiny předžactva a žactva vypisovat doporučené minimální tréninkové objemy na každý týden. Zároveň v rámci soutěže (O kondičního terminátora sezóny 23/24) a motivace pro každého vypisujeme a evidujeme splněné výzvy.

Splněnou výzvu síla - S1 (plank a kliky) má: Eliška Košťálová, Mates Antoš, Mates Sedláček, Kryštof Štikar, Ríša Vítek, Nela Součková

Splněnou výzvu vytrvalost - V1 zatím mají: Košťálová (2x), Šustrová, Žemlička V., Žemlička F., Drbohlavová Li, Drbohlavová Lau, Kočí B., Sedláček, Čámský, Zítková, Antoš (už 2x), Zajíc, Havrdová (2x), Nela Součková,

Splněnou výzvu rychlost R1 (švihadla) mají: Košťálová (120 přeskoků/min = ultraschopnost), Zajíc 121přeskoků/min = superschopnost), Sedláček (150 přeskoků/min = ultraschopnost), Antoš 120 přeskoků/min = superschopnost, Šustrová (80 př./min), Havrdová 80 př./min, Žemlička (150 přeskoků/min = ultraschopnost), Nela Součková (131 př./min = ultraschopnost), Pichová (81 př./min)

Splněnou výzvu se skoku do dálky mají: Antoš (ultra), Čáma, Lau Drbohlavová (super), Linda (super), Folc, Kornfeldová (super, Krátká (super), Richter (ultra), Sedláček (super), Žemlička (ultra)

Informace k výzvě rychlost (není limitována převýšením ani typem terénu):

ŽACTVO: Přeskoky přes švihadlo. Časový limit je 1 minuta. Na to abyste získali bod rychlosti je třeba zvládnout 90 přeskoků. Na bod rychlosti a superschopnost je třeba 120 a to samé + ultraschopnost 150.

PŘEDŽACTVO: Přeskoky přes švihadlo. Časový limit je 1 minuta. Na to abyste získali bod rychlosti je třeba zvládnout 80 přeskoků. Na bod rychlosti a superschopnost je třeba 100 a to samé + ultraschopnost 120.

Informace k výzvě vytrvalost (není limitována převýšením ani typem terénu):

ŽACTVO: ujet v rámci jednoho tréninku 40 km na kole v limitu do 2 hodin a 30 minut. Zároveň můžete obdržet superprémii, pokud to zvládnete ze všech nejrychleji. Výsledky posílejte na WA skupiny (ideálně výstup z mobilu nebo chytrých hodinek).

PŘEDŽACTVO: ujet v rámci jednoho tréninku 30 km na kole v limitu do 2 hodin. Zároveň můžete obdržet superprémii, pokud to zvládnete ze všech nejrychleji. Výsledky posílejte na WA skupiny (ideálně výstup z mobilu nebo chytrých hodinek).

Výsledky jarních fyzických testů (+ obecné info o proběhlém fyzio vyšetření u starších skupin) naleznete v Dokumentech - Pro členy.

Odtrénované objemy v tréninkových denících pod odkazy (přípravkapředžactvožactvo)