Rozpis tréninků na týden zde. (nezapomeňte si rozkliknout podrobnosti - klikněte na název tréninku)
ÚSPĚCHY NAŠICH ZÁVODNÍKŮ
Na závodech Head Cup v Peci si nejlépe vedli: Honza Kolb (1. místo v předžactvu v sobotu), Ema Kolbová (3. místo v přípravce), Filip Žemlička (4. a 5. místo v přípravce a Terka Štikarová (9. místo v přípravce). I ostatní závodníci slušně reprezentovali náš klub.
Na republikových klasifikačních závodech ve Špindlu si nejlépe vedli Karolína Černá (6. místo), Veronika Drahníková a Tibor Tschoche. Ostatní podali skvělé výkony, ale měli trochu lyžařské smůly na tvrdé pistě.
TESTOVÁNÍ přípravky
Během tohoto týdne bude probíhat testování lyžařských dovedností všech skupin přípravky. A následně případné změny v rozdělení. Budou probíhat několikrát v týdnu a budou s videozáznamem.
MINISOUSTŘEDĚNÍ ŽACTVA
Minisoustředění s přespáním na vrcholu Černé Hory (chata Poštolka) se bude konat až o dalším víkendu, kdy budou pololetní prázdniny (ze čtvrtka na pátek) s následným tréninkem SG.
REPREZENTACE ŽACTVA NA OLYMPIÁDĚ
Na olympiádě dětí a mládeže na Klínovci nás reprezentují ve skikrosu žáci: Olda Čámský, Tibor Tschoche, Laura Kočí a Veronika Drahníková. Závodit budou ve středu a ve čtvrtek. Přímé přenosy přenáší česká televize - sledujte a držte palce.

V menu TRÉNINKY A ZÁVODY (zde) bude v sezóně trvale umístěna termínovka zimních závodů - rozdělena podle kategorií žactva a přípravky, předžactva.
Výsledky budou na stránkách SLČR zde: http://vysledky.czech-ski.cz/alpske-discipliny/vysledky