Vzhledem k aktuální situaci jsme předčasně museli ukončit sezónu. Na nejbližší dobu jsme plánovali 2 akce - Poslední mazání a Výroční schůzi oddílu. Obojí se jistě neuskuteční v plánovaných termínech. Až to bude možné, obě akce uskutečníme.

Tréninky v odpočinkovém období.
V rámci ročního tréninkového cyklu (RTC) je období dubna pozávodní a tréninky u mladších skupin neprobíhají. Žactvo má trenérsky vedený program regenerace a kompenzace po sezóně, který v letošním roce nebude možné dodržet ve standardním režimu.
Vzhledem k situaci není možné plánovat organizovanou činnost. Jakmile to bude možné (lyžovat jsme letos přestali o 3 týdny dřív) zkusíme  zahájit pravidelné tréninky od poloviny dubna.
Prosba na rodiče (přípravka a předžactvo) - pokud je to jen trochu možné, umožněte dětem co nejvíc přirozeného pohybu a sportu. V tuto chvíli není nutné po menších dětech vyžadovat cílené výkony a soutěžení. Ale pohyb je nutný pro všechny děti. Pro sportovce především.

Mladší a starší žactvo - od začátku dubna budou dostávat pravidelně informace o požadovaných trénincích a cvičení přes skupinu Kešuálové. Pokud by aktuální situace pokračovala, najdeme cestu, jak zajistit tréninkový program.

Jarní kondiční soustředění - 7.-10. května Branžeš - místo máme rezervované a předběžně počítáme s tím, že se akce uskuteční. Podrobnosti a přihlašování včas zveřejníme.