Informace pro lepší představu od Aleše:

Doprava: v případě vytížení pojede 9ti místné oddílové auto (VW), náklady na naftu se rozpočítají, případně individuální doprava pro rodiny.

jídlo: snídaně si sami budeme připravovat.  Potraviny jsou kousek a pekárna, kde se ráno kupujou čerstvé koblížky a donuty a pečivo  je taky kousek.  Na oběd vozíme opravdu velké bagety přímo na pláž za cca 80 kč. je tam několik variant ale je to čerstvé a velké. Jí to všichni na pláži cca 100 lidí každý den a stačí to. No a večeře – jednou dvakrát můžeme zajít na pizzu – stojí sice 200 kč, ale je obrovská a je fakt pro dva! No a těch 5 večeří si děti snad zvládnou udělat. Případně můžeme udělat společnou grilovačku.

Ubytování jsou dvě varianty:

1. Apartmány  to vyjde asi na 5500 ,- kč na osobu na týden.

2. Camp je maličký a je tam vše to vyjde na 1800,-Kč na osobu a týden – stany tam máme. Kemp je maličký asi pro 50 osob ale je tam vše co potřebuješ. Lednice, vařiče, nějaké nádobí sprcha, zastřešená jídelna, kde se dá pohodlně najíst a posedět u stolu, wifi, gril, tel, vše k dispozici.

Aktuální cena tohoto kurzu by byla 4000,-Kč (instruktoři, zapůjčení materiálu)

Jinak sportovních možností je tam spousta. Zdarma jsou tam posilovací parky hend u naší školy. Máme tam i paddleboardy  ty jsou v ceně. Je to super na inliny. Běhá se tam taky skvěle. Protože je to tam vše ve stínu a jak na ostrově fouká vítr tak je tam příjemnější klima než v Česku!!! Krásný je výšlap na Vidovu horu je to 2 hodiny. 800 výškových metrů  makačka.  Atd . je tam i kurt na beach. Hřiště na basket a hry …

Windsurfingový kemp na Bolu je v letní sezóně standardně velmi vytížen a pokud by nám Aleš vyblokoval tento (vyjímečný termín), potřeboval by alespoň předběžný zájem, aby se mohly řešit rezervace ubytování.