- V menu “Vedení oddílu a trenéři LO” jsou zaktualizovány telefonní kontakty na všechny trenéry.

- KONTAKT NA RODIČE - prosíme všechny rodiče kategorií přípravka a superpřípravka, aby napsali lihovou fixou na sezónní permanentku telefonní kontakt na zákonného zástupce.
- ZAHÁJENÍ A UKONČENÍ TRÉNINKU -  prosíme respektujte místo a čas zahájení a ukončení tréninků a rozdělení do skupin. Vždy se snažíme ukončit trénink včas, ale někdy se to nepodaří, především při větší skupině. Prosíme ale rodiče, aby včas přijeli (trenér nese za dítě odpovědnost a nemůže malé děti nechat samotné u silnice) - proto i ten kontakt na permici pro řešení podobných situací.

- ROZDĚLENÍ DĚTÍ DO SKUPIN - rozdělení není konečné, pokud se některé dítě rychle zlepšuje, doporučí trenér přeřazení a dítě přesuneme do pokročilejší skupinky. Na druhou stranu může nastat i situace, kdy dítě příliš zamešká a my ho musíme třeba dočasně přesunout na menší skupinky. Tak aby udělalo pokrok a lyžování pro něj bylo bezpečné.

- AKTUÁLNÍ ROZDĚLENÍ DĚTÍ - po trenérské schůzi 28.12. je zde: Rozdělení do skupin.

Především pro rodiče menších dětí opět zveřejňujeme “Rodičovské desatero” Svazu lyžařů, které sepsal uznávaný metodik Vilém Podešva. Prosíme o přečtení a respektování.

  lyzovani.pdf (46.3 KiB, 89 hits)