Tréninky jsou vypsány v rozpise tréninků: http://www.skjanskelazne.cz/lyzari/?page_id=9132. (Nezapomeňte kliknout na trénink - zobrazí se Vám podrobnosti - místo, popis, trenér atd.).
Páteční tréninky jsou zrušeny - všichni trenéři a rodiče jsou na lyžařském plese oddílu:-)
Víkendové tréninky jsou vypsané. Všestrannostní trénink bude v sobotu odpoledne. Tentokrát to bude snowboard pro mírně pokročilé a začátečníky. Bude pro menší skupiny (přípravka a předžactvo). Pro žáky uděláme SNB také, ale až v průběhu března. Prosíme (především úplné začátečníky) o zprávu o účasti - stačí sms - 605173658, abychom mohli zařídit dostatečný počet instruktorů.

Závody UKZ v Peci  - žactvo: přihlášení zde nejpozději do středy 21.2. Trenéři na závody: Pavel a Kačka. Přihlášeni: Mičánek (A), Filip, Nikl (A), Anton (A), Frič (A), Čekaňáková (A), Kaczur (A), Černá (A), Fleischer (A),  Folc (A), Říha. Odjezd oddílového auta v 6:45 z Trutnova, v 7:00 v Jánkách a 7:10 ve Svobodě. Případně v 8:15 u Bullbaru. S sebou startovné 250 / závod a 20 Kč na příspěvek na dopravu. Lyže na namazání před závody je nutné odevzdat ve čtvrtek po večerním tréninku.

Upozornění pro rodiče:

PŘEDZÁVODNÍ SERVIS LYŽÍ - nejen před závody, ale celkově. Děti, které mají závodní ambice musí mít bezpodmínečně na každý trénink a závody připravené lyže - ostré a namazané. Pokud děti pravidelně trénují, je nutné udělat na lyžích min. 1x týdně alespoň minimální servis (dobroušení již naservisovaných hran a namazání). Trenéři jsou schopni lyže před závody maximálně namazat závodním voskem a doleštit hrany. Větší servis si musíte zařídit sami. Jako klub máme domluvené 3 ověřená servisovací místa:

Ruční dobroušení na brusce: Petr Holub ve Svobodě (tel. 605858687), Milan Drahník v Horním Maršově (603828468).
Broušení na stroji Wintersteiger: David Richtr v Černém Dole (tel. 603217012) - viz. cenová nabídka v příloze.

akce-servis-sk-janske-lazne. Ke správnému chování se k závodním lyžím patří i to, že je po tréninku doma rozpáskujete a uložíte v suchu. A samozřejmě VŽDY je nejen na tréninky budete nosit spojené dvěma páskami.